Barišņikova un viņa mīļotā vīrieša ikdiena būs redzama jaunā šovā

Kivičs numur divi?
Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 5
Jaroslavs Barišņikovs un viņa mīļotais Kārlis
Jaroslavs Barišņikovs un viņa mīļotais Kārlis Foto: Jānis Škapars/TVNET

8. augustā ar pasākumu, kas pulcēja iecienītāko pašmāju raidījumu, šovu un seriālu vadītājus un dalībniekus, tika atklāta STV Pirmā! un 360TV rudens sezona, kurā tika pastāstīts par kanālu gaidāmajiem jaunumiem. 

Rudens sezonas pārsteidzošākais jaunums būs realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra”, kas pirmizrādi piedzīvos jau septembrī. Tas ļaus ielūkoties vairāku sabiedrībā zināmu personību privātajās dzīvēs, uzzināt, kāda ir populāru ļaužu ikdiena, turklāt aktualizēs sociāli nozīmīgas tēmas. Šovā būs redzams arī kādreizējais modes eksperts un tagadējais pārdevējs Jaroslavs Barišņikovs kopā ar savu draugu Kārli, kuri runās par to, kāpēc viņiem ir svarīgi legalizēt savas attiecības.

Kā pasākumā atklāja pāris, viņi nebaidās no tā, ka visa viņu dzīve tiks "izlikta uz delnas". Tā, piemēram, viņu draugi jau lieliski zina, kas notiek viņu abu attiecību iekšpusē.

Barišņikovs piebilda, ka pēdējā laikā nav bijis aktīvs sociālajos tīklos, taču šovā būs lieliski redzams, kas notiek viņa dzīvē, jo kameras pārim sekos visur. Viņš norādīja, ka vēlas kliedēt mītus ap sevi - daudzi uzskatot, ka viņš tikai apmeklē pasākumus un dzer šampanieti, taču tā nebūt nav, jo abi vīrieši aizvada pilnīgi "normālu" dzīvi. 

Foto: STV un 360TV rudens sezonas atklāšanas ballīte

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 5

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu