LU gadsimta svinībās Arēnā Rīga uzstāsies Latvijas labākie mūziķi

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Intars Busulis
Intars Busulis Foto: Pauls Zvirbulis

Latvijas Universitātes (LU) gadsimta jubilejas centrālais notikums būs lielkoncerts un balle - gadsimta nakts “Carpe Noctem”, kas notiks šā gada 27. septembrī "Arēnā Rīga". Svinībās kopā ar vairāk nekā 500 LU dziedātājiem un dejotājiem uzstāsies Latvijas labākie mūziķi – sabiedrībā iemīļoti solisti un mūzikas grupas.

Uz svinībām aicināti visi, kas izjūt piederību LU un tās vērtībām. Tiks gaidīti gan esošie, gan bijušie LU darbinieki un studenti, sadarbības partneri un mecenāti, viesi no visas Latvijas un pasaules, jo gadsimta nakts ir tikai reizi mūžā.

Koncertā mirdzēs visu iemīļoti solisti Aija Vītoliņa, Ance Krauze, Marija Naumova, Daumants Kalniņš, Zigfrīds Muktupāvels un Jānis Aišpurs, bet par muzikālo pavadījumu rūpēsies Kristapa Krievkalna instrumentālā grupa. Savukārt ballē muzicēs un par dejām rūpēsies Intars Busulis un “Abonementa orķestris”, kā arī grupa “Labvēlīgais tips”.

Koncertā piedalīsies LU absolventu koris "Jubilate"; sieviešu kori – "Latve", "Balta" un "Minjona"; vīru koris "Dziedonis" un vīru vokālais ansamblis "Dancis"; jauktie kori – "Dziesmuvara", "Juventus" un Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes jauktais koris "Aura"; Prezidiju konventa vīru koris un kamerkoris "DeCoro". Tāpat uzstāsies LU pūtēju orķestris un senās mūzikas ansamblis "Canto". Dejos LU deju ansamblis "Pērle" un deju folkloras kopa "Dandari", jauniešu deju kolektīvs "Dancītis" un Tautas deju ansamblis "Dancis". Uzstāsies arī Latvijas Universitātes Studentu teātris.

Gadsimta nakts svinības norisināsies divās daļās: no plkst. 19.00 līdz 21.00 notiks lielkoncerts, bet no plkst. 21.30 līdz 02.00 balle.

Pasākumu vadīs aktieris Artūrs Skrastiņš.

Iegādāties biļetes uz pasākumu var www.bilesuparadize.lv vai klātienē –  LU galvenajā ēkā, Raiņa bulv. 19, (125. telpa) vai LU Zinātņu mājas bibliotēkā, Jelgavas ielā 3. Biļetes cena – 20 eiro, LU studentiem – 10 eiro (pie ieejas pasākumā būs jāuzrāda LU studenta apliecība), pie galdiņa – 50 eiro (cenā ietilpst glāze vīna un uzkodas).

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu