Jauna rokasgrāmata jaunajiem un jau praktizē­jošiem dizaineriem

TVNET
Jauna rokasgrāmata jaunajiem un jau praktizē­jošiem dizaineriem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Alisona Brenegena
Alisona Brenegena Foto: publicitātes

Apgāds "Jumava" laidis klajā Alisonas Brenegenas (Alison Branagan) grāmatu "Uzņēmējdarbības rokasgrāmata māksliniekiem un dizaineriem”, informē izdevēji.

"Vairums Latvijas radošo industriju uzņēmumu izmanto ārštata darbinieku pakalpojumus, pielāgojoties dizaineru vēlmei allaž darboties pie vairāk nekā viena projekta. Savā ikdienā redzu, ka jaunie dizaineri ir īpaši prasmīgi mākslas izpausmēs, bet nav apguvuši ­uzņēmējdarbības pamatus, lai ne tikai nodrošinātu sevi finansiāli, bet arī aizsargātu savu unikālo darbu. Šī grāmata palīdzēs jaunajiem radošo industriju censoņiem ­apgūt pamatprincipus patstāvīgas un veiksmīgas karjeras sākšanā," grāmatas anotācijā raksta Beāte Broka, digitālo projektu vadītāja.

Alisona Brenegena "Uzņēmējdarbības rokasgrāmata māksliniekiem un dizaineriem”
Alisona Brenegena "Uzņēmējdarbības rokasgrāmata māksliniekiem un dizaineriem” Foto: jumava.lv

Latvijas Dizaineru savienība (LDS), rosinot šīs rokasgrāmatas izdo­šanu, cer, ka šī rokasgrāmata būs noderīga jaunajiem un jau praktizē­jošiem dizaineriem un rosinās izpratni profesionālo dizaina izglītības ­iestāžu programmu vadītājus tajā esošās atziņas iekļaut jauno dizaineru apmācības saturā. Izsaku pateicību Patentu valdei, kas, saprotot intelektuālā īpašuma izmantošanas un aizsardzības īpašo nozīmi dizaineru profesionālajā darbībā un līdz ar to arī tautsaimniecībā kopumā, izrādīja atbalstu LDS iniciatīvai šīs grāmatas tulkošanai un izdošanai.

Grāmata pieejama lielākajās grāmatnīcās un jumava.lv.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu