Pēc rokas pacelšanas pret draudzeni Kurucs izdzēsies no "Instagram"

Sejas.lv
Pēc rokas pacelšanas pret draudzeni Kurucs izdzēsies no "Instagram"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Rodions Kurucs
Rodions Kurucs Foto: AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas komandas Bruklinas "Nets" latviešu spēlētājs Rodions Kurucs izdzēsis savu profilu vietnē "Instagram".

Pagaidām nav zināms iemesls, kāpēc Kurucs izdzēsies no vietnes, tomēr šī rīcība sekojusi pēc tam, kad medijos parādījās ziņa, ka basketbolists ir ticis īslaicīgi arestēts par jūnijā pastrādātu uzbrukumu savai draudzenei

Iepriekš basketbolists regulāri "Instagram" dalījās savās karjeras un arī ikdienas gaitās. 

Savu "Twitter" un "Facebook" kontu basketbolists ir saglabājis aktīvu. 

Jau ziņots, ka 21 gadu vecais Kurucs tiek apsūdzēts par 27. jūnijā notikušu roku palaišanu pret viņa bijušo draudzeni. 

New York Post" raksta, ka tiek apgalvots, ka Kurucs pielicis sev nazi pie rīkles un esot kliedzis: "Es sevi nogalināšu!" Taču viņš ātri nometis nazi, aplicis roku ap 32 gadus vecās sievietes kaklu un žņaudzis viņu, pēc tam iegrūžot gultā.

Pēc tam viņš divreiz iepļaukājis sievieti, iekodis lūpā un pagrūdis pret gultu tā, ka viņa savainojusi ribas. "New York Post" raksta, ka sieviete tajā pašā vakarā ribu savainojumu dēļ vērsusies slimnīcā.

Pēc prokurora Vilfrēdo Koto teiktā, viņai bijuši ribu un sejas savainojumi, taču neesot foto, kas apliecinātu gūtās traumas. Prokurors arī uzsver, ka abi pēc tam nākamajā dienā kopā devušies uz Lasvegasu. Abi tikušies deviņus mēnešus, bet pēc incidenta esot pašķīrušies.

Foto: Rodions Kurucs mačā pret Bostonas "Celtics"

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu