Seriāla "Mana mīļā aukle" aktrises draugs nāk klajā ar jaunumiem par viņas veselību

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Seriāla “Mana mīļā aukle” aktrises Anastasijas Zavorotņukas draugs, žurnālists un TV šovu vadītājs Sergejs Majorovs informējis sabiedrību par aktrises pašreizējo veselības stāvokli. 

NTV kanāla raidījumā Majorovs paskaidroja, ka ir sazinājies ar Zavorotņukai pietuvinātu personu. “Vakar naktī es runāju ar Marinu Potapovu. Bijusi veikta otrā operācija. Ārsti apskatīja histoloģijas rezultātus. Parādījusies cerība par to, ka visu vēl var glābt,” sacīja vīrietis.

"Tātad diagnoze, par kuru visi runā, nav galīgā?" jautāja raidījuma vadītājs Vadims Takmeņevs.

"Nav galīgā," apstiprināja Majorovs, piebilstot, ka “neliels cerību stars, kā teica Marina, tomēr ir parādījies”.

Tomēr, pēc vīrieša vārdiem, aktrise joprojām atrodas smagā stāvoklī ciešā ārstu uzraudzībā.

Majorovs piebilda, ka privātklīniku, kurā ārstējas Zavorotņuka, ielenkuši ne vien žurnālisti, bet arī fani, ekstrasensi un dažādi sludinātāji. Šī iemesla dēļ aktrise ir pārtraukusi jebkādu saziņu ar ārpasauli.

"No viņas palātas ir izņemts televizors, tajā nav telefonu. Viņa neko neredz, nedzird un ne ar vienu nesazinās," stāstīja Majorovs, skaidrojot, ka tas ir pašas aktrises miera labad. 

Foto: aktrise Anastasija Zavorotņuka

Atgādinām, ka neskaitāmas krievu publikācijas atklāj, ka Zavorotņuka cīnās ar smadzeņu audzēju, kas viņai esot konstatēts vairāk nekā pirms gada. Tiesa, aktrises ģimenes locekļi nekomunicē ar presi un nav nedz apstiprinājuši, nedz nolieguši izskanējušās runas.  

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu