Fane vai špikotāja? Kāda dāma uztaisījusi identisku tetovējumu kā Lindai Mūrniecei

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: facebook.com/murniecelinda

Kādreizējā iekšlietu ministre, viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja un politiķa Hosama Abu Meri bijusī sieva Linda Mūrniece sociālajos tīklos faniem pastāstīja par savu tetovējumu nozīmi, iesakot nezagt to dizainus, jo šie tetovējumi ir ne tikai individuāli viņai veidoti, bet arī ar dziļi personīgu nozīmi. Kāda dāma šādi esot “iegrābusies”, nokopējot vienu no Mūrniecei radītajiem mākslasdarbiem.

“Nesen aizgāju uz tikšanos. Kur man pavēstīja - "Labi, ka neesam kopā, es nevarētu paciest tavus tetovējumus". Nu, labi. Es jau arī nemaz negribēju, lai viņš tos paciestu un necenšos tos slēpt. Un kopā negribēju būt... Velku drēbes, kuras izceļ tetovējumus vai otrādi - tādas, kas tos nosedz, kad negribas reklamēt. Tomēr - ir taču iemesls, kādēļ man ir tetovējumi. Un kādēļ tieši tādi, kādi tie ir.

Viens - par godu maniem bērniem. Stilizētas latviskās zīmes, kurās sakrustoti divi H. Starp citu, parasti ar saviem tetovējumiem dalos publiski un kāda kundzīte no šejienes manu tetovējumu nokopēja, nepajautājot, ko tas nozīmē. Tagad viņai ir tieši tāds kā man - ar diviem H.

Uzrakstīju viņai, lai tie nes veiksmi šie burti, jo man nes. Tomēr tas bija piemērs, ka ir vērts zināt, ko tieši tetovē.

Lindas Mūrnieces tetovējumi
Lindas Mūrnieces tetovējumi Foto: facebook.com/murniecelinda

Viens no tetovējumiem nosedz neglītu rētu. Viens ir piemiņa no mana bērnu tēva, ko neplānoju izdzēst no savas dzīves, tādēļ arī tetovējums kā mana vēsture. Viens maziņš kopīgs ar kādu draugu, kam tādu pašu uzdāvināju 50 gadu jubilejā. Viens - aizsardzības zīmes uz kakla aizmugurē pret duncīšiem mugurā...

Visi savstarpēji sasaistīti, jo pārdomāti un kopā ar tetovētāju zīmēti. Lepojos ar katru. Tā taču mana āda. Mani lēmumi un mana dzīve. Tādēļ nepaturu tos, kam šķiet, ka mani vajag nolikt izvēļu priekšā.

Es izvēlēšos sevi. Un pat savus tetovējumus, ja tieši tik sīki tas būs,” atklāja Linda.

“Par špikošanu - jā... nav forši... bet, ja cilvēks nespēj neko oriģinālu tieši sev tuvu sajustu izdomāt - žēl,” tā kāda komentētāja.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu