Noklausies filmas "Nekas mūs neapturēs" tituldziesmu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Andris Gauja
Andris Gauja Foto: Aija Melbārde

8. oktobrī pirmizrādi piedzīvo mūziķa Jāņa Šipkēvica (Shipsea) izpildītās dziesmas "Nothing Can Stop Us Now" videoklips. Dziesma izskan Andra Gaujas filmā ar tādu pašu nosaukumu. "Nekas mūs neapturēs". Filmas pirmizrāde notiks jau 9. oktobrī, un tuvākajās dienās filmas autori tiksies ar skatītājiem gan īpašos pasākumos Rīgā, gan reģionos - Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā un Ventspilī.

Dziesmas vārdu autors ir Kaiva Gotham, bet mūzikas - pats Andris Gauja. Izpildītāji: Jānis Šipkēvics (Shipsea) - balss, klavieres, Edvīns Ozols (bass), Rinalds Maksimovs (bungas), Gatis Zaķis (ģitāra), Kaspars Putriņš (sintezatori) un Andris Gauja (sintezatori, klavesīns).

Noskaties.

Par filmu

Harizmātiskais mūzikas producents Ralfs Dambergs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu (Kristīne Nevarauska) un mīļāko (Elza Gauja) sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita (Dārta Stepanova). Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.

Andra Gaujas filmas "Nekas mūs neapturēs" pirmizrāde notiks jau 9. oktobrī plkst. 19:00 Kino Citadele. Pirms grimt Ralfa un viņa sieviešu attiecību musturos, uzstāsies filmā skanošo kompozīciju autori Shipsea, Evija Vēbere, Miķelis Putniņš un Rūdolfs Macats, un īpaši sagatavotas projekcijas demonstrēs pieredzējušais videomākslinieks Viktors Keino. 24 metrus platais iSense zāles ekrāns ir platākais Ziemeļeiropā, un tas filmas autoriem ir īpašs gods, jo filma ir retais Latvijā tapušais darbs, kura galarezultāts ir augstajā 4K izšķirtspējā.

Foto: Filmai "Nekas mūs neapturēs" tapis košs plakāts.

"Ir sajūta, ka kino jomā Latvijā sācies jauns laikmets. Tāds vērienīgs, izaicinošs, ar savu stāju. Tieši tādu es redzu arī Andra Gaujas jauno filmu. Apbrīnoju režisora kaisli uz darbu, spēju koncentrēties un saglabāt mērķtiecību jebkuras sarežģītības apstākļos. Un, noskatoties šī procesa rezultātu, jebkurš to ievēros pats. Esmu iepriecināts, ka varu būt neliela piebalss šim 2019.gada kino stāstam," par filmu saka tās tituldziesmas izpildītājs Shipsea. Savu viedokli par filmu neslēpj arī Evija Vēbere: "Manuprāt, Andra Gaujas kaisles drāma “Nekas mūs neapturēs” ir ļoti spēcīgs mākslas darbs, kurš drosmīgi ataino tās cilvēka īpašības, kuras mums vismazāk patīk sevī ieraudzīt: lepnību, patmīlību un neiejūtību. Skatoties filmas trauksmainākās ainas, izjutu sevī diskomfortu, kas lika apdomāt redzēto un uzdot jautājumus pašai sev. Manuprāt, ir ļoti veselīgi sevi pabakstīt un paskatīties, kas katram iekšā notiek: kas ir pieņemams, kas nepieņemams un - kādēļ?"

Jau 10. oktobrī filmu demonstrēs kinoteātrī „Apollo“. Dāmu seansa īpašais viesis - galvenās lomas atveidotājs Andris Keišs, to apmeklēs arī abas Ralfa liktenīgās sievietes, ko attēlo Kristīne Nevarauska un Elza Gauja. Visi aktieri ir pārliecinājuši Lielā Kristapa nomināciju izvirzītājus un šogad kandidē uz Latvijas kino mākslas „Oskaru“ šis Latvijas kino vēsturē ir īpašs gadījums, kad divas galveno sieviešu lomu atveidotājas nominētas Lielajam Kristapam par darbu vienā filmā. 

Filmas pirmā reģionālā pirmizrāde notiks Liepājā jau 11. oktobrī plkst. 19:00 koncertzāles „Lielais dzintars“ Lielajā zālē. To apmeklēs gan filmas režisors Andris Gauja, gan aktieri un pieredzējušais psihoterapeits Ansis Jurģis Stabingis, kurš pēc filmas iesaistīsies diskusijā ar skatītājiem par vīrieša un sievietes mainīgo lomu mūsdienu sabiedrībā. Talsos pirmizrāde notiks 12. oktobrī kino “Auseklis” plkst. 14:00 un Ventspilī - 12. oktobrī plkst. 17:00. Filmu „Nekas mūs neapturēs“ demonstrēs koncertzāles „Latvija“ Lielajā zālē, un skatītāji varēs gan uzdot jautājumus filmas radošajai grupai - režisoram un aktieriem - , gan izbaudīt muzikālu priekšnesumu ar dziesmām no filmas skaņu celiņa. Uzstāsies gan ventspilniece, nu jau visā Latvijā plaši atpazīstamā Evija Vēbere, gan Miķelis Putniņš (Instrumenti, Ezeri, Nepāriet u.c. muzikāli projekti), gan Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs.

Andris Keišs filmā "Nekas mūs neapturēs"
Andris Keišs filmā "Nekas mūs neapturēs" Foto: kadrs no filmas

13. oktobrī plkst. 14:00 filmu demonstrēs Rēzeknē - Latgales vēstniecības “Gors” Lielajā zālē, un tajā būs iespējams gan uzdot jautājumus filmas radošajai grupai — režisoram un aktieriem —, gan izbaudīt muzikālu priekšnesumu ar dziesmām no filmas skaņu celiņa. Uz to dosies filmas režisors, aktieri un citi filmas veidotāji, gan mūziķi: Evija Vēbere, Miķelis Putniņš (Instrumenti, Ezeri, Nepāriet u.c. muzikāli projekti), Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs. Pirms filmas — dzēriens un autogrāfi. Filmas „Nekas mūs neapturēs” pirmizrāde Cēsīs notiks 13. oktobrī plkst. 18:00, un to ar savu klātbūtni pagodinās filmas režisors, aktieri un citi filmas veidotāji, neizpaliekot arī dzērieniem, uzkodām, un, protams, autogrāfiem.

Biļetes uz filmas pirmizrādēm un sīkāka informācija pieejama filmas oficiālajā lapā www.nekasmusneaptures.lv. Biļetes iespējams iegādāties arī kinoteātros un pasākuma norises vietās, kā arī „Biļešu paradīzē” – gan internetā, gan kasēs.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu