Marta Ritova ar pludmales ballīti prezentē savu pirmo dziesmu albumu bērniem

Sejas.lv
Marta Ritova ar pludmales ballīti prezentē savu pirmo dziesmu albumu bērniem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Spigovskis / MicRec

Dziedātāja un mūzikas autore Marta Ritova radījusi 11 pilnīgi jaunas dziesmas bērniem, kuras apvienotas albumā “Draugu noslēpumi”. 15. oktobrī pludmales sporta un izklaides centrā “Palms Beach Club” notika albuma atvēršanas pasākums.

Ballīti atklāja albuma izdevējs - “Izdevniecības MicRec” vadītājs Guntars Račs: “Godīgi sakot, Marta mani šoreiz pārsteidza. Tie, kas ir sekojuši Martas daiļradei, zina, ka Marta raksta pārsvarā apcerīgas un mūsdienīgas balādes. Taču šis albums ir krāsains un dzīvespriecīgs, azartisks un jautrs! Netrūkst arī kāda nopietnāka nots, taču tas ir tieši tik daudz, cik vajadzīgs. Esmu sajūsmā par dziesmām “Ķipari, pipari”, kas kļūs par jaunu pirmskolu vokālo ansambļu hitu un varbūt vēl vairāk.”

Pasākuma noslēgumā sekoja kārtīga bērnu ballīte ar kliņģeri un popkornu, kurā aktīvi piedalījās arī bērnu vecāki, starp kuriem bija arī skaistumkonkursu dalībniece un organizatore Katrīna Sauliete un basketbolists Kristaps Janičenoks.

Dziesmu vārdus jaunajam albumam sarakstījuši, Kaupera dziesmas “Mana dziesma” līdzautore un Martas radiniece Inga Cipe, daudzu Martas dziesmu līdzautors Toms Barons-Lūķis, kā arī pati Marta Ritova. Dziesmas ierakstīja un aranžēja Igors Voļhins, bet albumu kopumā producēja studijas “Rasa” vadītāja Līva Bondare. Dzīvespriecīgo albuma dizainu veidojusi māksliniece Kristiāna Kalniņa.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu