Ekstrasense Džūlija Vanga paziņo, ka ir vīrietis

Sejas.lv
Ekstrasense Džūlija Vanga paziņo, ka ir vīrietis
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Pēdējo pāris gadu laikā ir ļoti mainījusies populārā šova "Ekstrasensu cīņu" 15. sezonas uzvarētāja Džūlija Vanga. Lai gan šovā ar Vangu iepazīstināja kā ar sievieti, izrādās, ka viņa tomēr ģenētiski ir vīrietis. 

Vanga jeb Tomass Vinzors piedzima ar Morisa sindromu, kas nomāc testosteronu. Morisa sindroms ir iedzimta vīriešu slimība ar “XY” hromosomu kopumu. Cilvēks ar šādu diagnozi izskatās kā sieviete, bet, vadoties pēc ģenētikas rādītājiem, ir vīrietis. Tā kā ārsti nevarēja precīzi noteikt viņa dzimumu, viņi norādīja, ka Tomass ir meitene. 15 gadu vecumā krūšu rajonā Tomasam tika uzziests toksisks gels ar mērķi "viņu feminizēt", pēc kā ekstrasenss ilgi slimoja.

Tomass gan savā "Instagram" kontā bieži atgādina, ka ģenētiski nekad nav bijis sieviete. Pavisam nesen viņš ievietoja fotogrāfiju apakšbiksēs, kurā patiešām nekas neliecina par to, ka viņš varētu būt sieviete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Thomas Winsor-Newton (@thomas__winsor) on

"Es negrasos mainīt dzimumu, esmu apmierināts ar savu vīrišķo dzimumu. Par meiteni es kļūt neplānoju. Es neesmu transpersona, bet es cienu šo cilvēku drosmi viņiem būt pašiem par sevi," pie drosmīgā foto raksta Tomass.

Ģenētiski Tomass ir vīrietis, tāpēc dzimuma korekcijai nav pamata. Tomēr viņam joprojām ir grūtības ar sava dzimuma pierādīšanu tiesā – viņš turpinās staigāt ar sievietes pasi līdz brīdim, kad pierādīs, ka dzimšanas brīdī ticis nepareizi identificēts.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu