Repera Timati burgernīcas atklāšanā ierodas Džastins Bībers

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

13. novembrī Krievijas reperis Timati Losandželosā atvēra savas burgernīcu ķēdes “Black Star Burger” jaunāko ēstuvi. Starp pirmajiem burgernīcas apmeklētājiem bija arī daudzas pasaulslavenas zvaigznes.

Burgernīcu apmeklēja Džastins Bībers ar sievu Heiliju, dīdžeji Marshmello, Skrillex, Alesso, reperis Ty Dolla un citi pasaulslaveni mūziķi.

Krievijas mediju portāla “PeopleTalk” publicētajos kadros iemūžināta Bībera un Timati pirmā tikšanās. Tāpat tiek ziņots, ka Bībers, ejot prom, miesassargam licis paņemt līdzi divas somas ar Timati burgeriem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PE✪PLETALK.RU (@peopletalkru) on

Mediji gan baumo, ka šāda Bībera ierašanās nav bijusi par brīvu - mākslinieks par šāda veida publiskiem apmeklējumiem prasa aptuveni divus miljonus dolāru.

“Losandželosa! Paldies visiem, kas bija ar mums! Tas bija satriecoši! Iespējams, ka pirmā ātrās ēdināšanas ēstuves atvēršana, uz kuru ieradās pat Džastins Bībers!” rakstīts “Black Star Burger” “Instagram” kontā.

Reperim Timati bez burgernīcām visā pasaulē ir ierakstu studijas, tetovēšanas saloni, automazgātavas, frizētavas, apģērbu veikali un fitnesa centrs.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BlackStarBurger (@blackstarburger) on

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu