Mārtiņa Ķibilda atraitne atklāti par vīra aiziešanu

"Kamēr esam dzīvi, mēs nesaprotam savu vērtību"
Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Mārtiņa Ķibilda sieva, auto kompānijas “Moller Baltic Import” direktore Ilze Grase-Ķibilde intervijā žurnālam “Ir” pastāstīja, kā tiek galā ar visu pēc vīra pēkšņās nāves.

“Tas [viņu iepazīšanās - red.piez.] notika pirms 12 gadiem. Bija sajūta, ka mums ir ļoti laba saskaņa. Tas laikam ir tas, ko visi cilvēki meklē, bet grūti definēt. Bija interesanti būt kopā. Tā ļoti pietrūkst, un to neviens nevar kompensēt. Mārtiņš ir… bija ļoti gudrs. Ļoti labs sarunu biedrs. Ir sajūta, ka man bijis gods būt kopā ar cilvēku, kurš savā jomā, pēc daudzu domām, paveicis ko īpašu.

Kamēr esam dzīvi, mēs nesaprotam savu vērtību. Mārtiņš, protams, zināja, ka dara labas lietas, bet tādu atbalstu, cieņu un labvēlību, kādu jūtu pēc viņa aiziešanas, nekad nebiju domājusi sajust. Arī no dzeltenās preses — gribu pateikt paldies par respektu.

Ir cilvēki, kas pēc traģēdijām nerunā, un ir, kas runā. Es esmu no tiem, kas runā. Šo laiku pēc Mārtiņa aiziešanas, kas man liekas trīsreiz ilgāks nekā realitātē, katru dienu esmu ar kādu runājusi. Tāpēc tagad varbūt neraudu runājot. Ir labi, ja ar kādu vari dalīties,” viņa stāstīja.

Tāpat Ilze atklāja, ka ar bērniem pametusi māju, kurā dzīvoja kopā ar vīru, un pārvākusies uz dzīvokli tajā pašā rajonā. Ziemassvētkus viņa plāno svinēt ar Mārtiņa pirmo sievu un visām četrām kopīgajām atvasēm.

Pilnu interviju lasiet žurnālā "Ir".

Jau ziņots, ka 26. oktobrī 46 gadu vecumā pēkšņi mūžībā devās televīzijas personība un žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Pēcāk Mārtiņa ģimene sociālajos tīklos paziņoja oficiālo nāves iemeslu: "Autopsijas rezultāts ir īss un nepielūdzams: "Akūta koronārā sirds slimība." Mārtiņa sirds pārstāja pukstēt miegā Amsterdamas viesnīcā."

Ķibilds Latvijas Televīzijā veidojis un vadījis tādus raidījumus kā "Atslēgas", "Adreses" un "Kultūrdeva". Agrāk viņš bijis arī raidījuma "Gribi būt miljonārs?" vadītājs. 

Ķibilds bijis arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs.

Atvadīšanās no Mārtiņa notika 8. novembrī Torņakalna baznīcā. Uz piemiņas dievkalpojumu ieradās desmitiem aizgājēja tuvinieku, draugu un kolēģu. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu