"Zelta globusa" izaicinošākie dekoltē

Aplūko foto!
Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Naktī uz pirmdienu, 6. janvāri, Losandželosā notika 77. ikgadējā "Zelta globusu" pasniegšanas ceremonija. Piedāvājam aplūkot dāmu izaicinošākos tērpus! 

Jau ziņots, ka šogad galveno balvu saņēma kinolente par Pirmo pasaules karu "1917", kas atzīta par labāko dramatisko filmu.

"1917" režisors Sems Mendess saņēma "Zelta globusu" kategorijā "labākais režisors".

Režisora Kventina Tarantīno filma "Once Upon a Time in Hollywood" ("Reiz Holivudā"), kas bija nominēta piecām godalgām, saņēma trīs "Zelta globusus" kategorijās "labākā komēdija/mūzikls", "labākais kinoscenārijs" un "labākais otrā plāna aktieris", kur balvu ieguva Breds Pits.

Balvu kategorijā "labākais aktieris dramatiskā filmā" saņēma Hoakins Fīnikss par lomu kinolentē "Joker" ("Džokers").

Savukārt balvu kategorijā "labākā aktrise dramatiskā filmā" saņēma Renē Zelvēgere par amerikāņu aktrises un dziedātājas Džūdijas Gārlendas attēlojumu filmā "Judy".

Kategorijā "labākā aktrise otrā plāna lomā" balvu ieguva Lora Derna par lomu studijas "Netflix" filmā "Marriage Story" ("Laulības stāsts").

"Zelta globusu" ceremoniju rīko Holivudas Ārzemju preses asociācija, kas arī izraugās uzvarētājus. Tādēļ, lai gan prestižāka par ASV Kinoaktieru ģildes (SAG) godalgām, "Zelta globusa" balva nav precīzākais rādītājs prestižās "Oskara" balvas potenciālajiem laureātiem, tomēr zināmu priekšstatu par iespējamajiem uzvarētājiem tā ļauj gūt.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu