Alla Pugačova velta īpašu sveicienu Raimondam Paulam dzimšanas dienā

12. janvārī maestro Raimondam Paulam apritēja 84 gadi. Maestro svētkos apsveikusi arī Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova.

Savā "Instagram" profilā viņa ievietojusi jauku video, kurā viņas meitiņa Ļiza dzied Raimonda Paula dziesmu "Миллион aлых pоз", ko izpildījusi arī pati Pugačova. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey) on

"Daudz laimes dzimšanas dienā, Raimond!" pie video raksta māksliniece.

Kadrus komentējušas arī daudzas citas Krievijas slavenības, paslavējot Pugačovas meitiņu par izpildījumu, kā arī apsveicot latviešu komponistu svētkos. 

Atgādinām, ka par godu Paula dzimšanas dienai Dzintaru koncertzālē 12. janvārī maestro kopā ar dziedātāju Daumantu Kalniņu un Latvijas Radio bigbendu pirmatskaņoja savu jaunāko programmu "Dienvidu akvareļi".

Jaunās programmas centrā ir Paula mūzika, kas tapusi 20. gadsimta sešdesmitajos gados. Tas ir laiks, kad viņa mūziku caurstrāvo komponistam tuvais džezs. Par tituldarbu izvēlēta svīta "Dienvidu akvareļi", kas 1965.gadā tika ieskaņota Paula trio sastāvā, piedaloties saksofonistam Aleksandram Piščikovam.

Programmā iekļautas arī Paula atlasītas mūziklu tēmas un dziesmas ar Alfrēda Krūkļa vārdiem. Visi skaņdarbi šajā programmā ietērpti jaunos aranžējumos.

Foto: Koncertprogrammas albuma “Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Tikšanās Dailē” atvēršanas svētki

Uz augšu
Back