Noskaidroti "Supernovas" finālisti; Markum Rivam atkal nepaveicas

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3
Markus Riva (Supernova)
Markus Riva (Supernova) Foto: Lauris Vīksne

Ceturtdien, 16. janvārī, tika publiskoti to deviņu izpildītāju vārdi, kuri pretendē pārstāvēt Latviju šā gada "Eirovīzijā". 

Kā liecina «Eirovīzijas» nacionālās atlases «Supernova» sociālajos tīklos ievietotā informācija, finālā iekļuvuši Samanta Tīna, ANNNA, Miks Dukurs, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, «Bad Habits», DRIKSNA, Seleste un Katrīna Bindere

Šogad konkursa finālistus no 26 klātienes atlasē startējušajiem dalībniekiem izvēlējās starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija gan mūzikas ierakstu, mūzikas menedžmenta un mediju, kā arī komunikācijas jomas profesionāļi, gan konkursa rīkotāji no Latvijas Televīzijas.

Vērtējot pretendentus, žūrija ņēma vērā vairākus faktorus – dziesmas oriģinalitāti un uzbūvi, muzikālo potenciālu, dziesmas vēstījumu, izpildītāja vokālās dotības un spējas, potenciālu konkurēt starptautiskajā tirgū un to, kā konkrētais mākslinieks un dziesma varētu izskatīties uz Eirovīzijas lielās skatuves.

Tika ņemta vērā arī YouTube platformas datu analīze, kas atspoguļo to, kā sabiedrība «patērējusi» atlases kārtā izskanējušās 26 dziesmas šīs nedēļas laikā.

Jau ziņots, ka šogad «Supernovas» noteikumi ir mainīti. 

Šogad konkursam būs tikai viena tiešraide 8. februārī, kad varēs noskaidrot, kurš no pretendentiem dosies uz 65. starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu, kas šā gada maijā notiks Nīderlandes pilsētā Roterdamā.

Atgādinām, ka pērn Latviju «Eirovīzijā» pārstāvēja grupa «Carousel» ar dziesmu «That Night». Tas bija trešais gads pēc kārtas, kad Latvija nepārvarēja «Eirovīzijas» pusfināla barjeru.

Foto: 2019. gada «Eirovīzijas» fināls

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu