Siguldā šovasar uzstāsies "X Factor" uzvarētājs Džeimss Arturs

TVNET
Siguldā šovasar uzstāsies "X Factor" uzvarētājs Džeimss Arturs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Džeimss Arturs
Džeimss Arturs Foto: publicitātes

26. augustā ar īpašu koncertu Siguldas pilsdrupās Latvijā atgriežas romantiskais britu dziesminieks Džeimss Arturs (James Arthur), informē koncerta rīkotāji

"Impossible", "Naked" un virkni citu hitu izpildītājs mūsu valstī uzstāsies ar pavisam jaunu koncertprogrammu.

Iepriekšējo Džeimsa Artura "bezmaksas" uzstāšanos Lucavsalā 2018. gada maijā apmeklēja aptuveni 30 000 skatītāju.

Foto: Džeimss Arturs, Intars Busulis un "Carnival Youth" priecē klausītāju sirdis.

Biļetes www.bilesuserviss.lv, sākot no trešdienas, 22. janvāra, plkst. 10.00.

Ar dziesmu sacerēšanu Džeimss esot nodarbojies jau no pusaudža gadiem, bet pirmo atpazīstamību jaunietis ieguva ar hitu "Impossible", 2012. gadā uzvarot 9. britu “X Factor” sezonā. Šī kompozīcija drīz vien uztraucās britu topa virsotnē un joprojām ir vispārdotākais singls šova vēsturē.

Iegūstot tik stipru slavas un atbalsta kredītu, daudziem jaunajiem māksliniekiem neizdodas to pietiekami mērķtiecīgi izmantot. Tas gan neattiecas uz Arturu. Nākamajā gadā pēc uzvaras iznāca Džeimsa debijas albums, kurā bez "Impossible" iekļauti arī singli "You're Nobody 'til Somebody Loves You" un "Recovery".

Video: James Arthur "Impossible".

2016. gada nogalē iznāk otrs Dž.Artura albums "Back From The Edge", kas vienā mirklī kļūst par pirktāko Lielbritānijā un iegūst Platīna statusu virknē citu valstu. Tajā iekļautā "Say You Won't Let Go" ir mākslinieka līdz šim visveiksmīgākā kompozīcija - nesen Spotify oficiāli klausīta miljardo reizi. Līdz šim tikai 18 dziesmas sasniegušas miljarda robežu un to bez Džeimsa Artura izdevies tikai tādiem grantiem, kā Eds Šīrans, Džastins Bībers un Dreiks.

2018. gadā plašu uzmanību piesaista duetā ar Anne-Mariju iedziedātā "Rewrite The Stars" versija, kas līdz šim brīdim straumēta gandrīz 300 miljonus reižu.

Savukārt pagājušajā gadā klajā nācis trešais albums “You”, no kura zināmākās kompozīcijas ir "Naked", "Falling Like The Stars", "You Deserve Better" un "Empty Space". Albumu materiālu pats Džeimss apraksta šādi:

“Es devu albumam nosaukumu “You”, jo atšķirībā no “Back From The Edge”, kas bija autobiogrāfisks, trešais albums nav vairs par mani. Tas ir par tevi.”

Kopumā Artura ieraksti pārdoti vairāk nekā 25 miljonu tirāžā. Katru mēnesi viņa dziesmas klausās 22 miljoni Spotify lietotāju, bet videoklipi lielākajiem hitiem YouTube vietnē skatīti 1,5 miljardus reižu.

Arturs Rīgā uzstājies arī 2015. gadā.

Foto: Daugavas koncertzālē uzstājās talantīgais James Arthur.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu