Pie skatītājiem atgriežas skandalozais šovs "Slavenības. Bez filtra"

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: publicitātes

Ar jaunu sezonu pie STV Pirmā! skatītājiem nonāks skandalozais realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra”, kas līdzās Magones Šutovienes dzīves peripetijām ļaus iepazīt un ielūkoties divu citu sabiedrībā zināmu personību ikdienā.

Magone Šutoviene 

Foto: publicitātes

“Slavenība. Bez filtra” jaunajā sezonā skatītājus gaida patīkama atkalredzēšanās ar sirsnīgo Magoni Šutovieni – drosmīgā lauku sieviete ar dzejnieces sirdi turpinās iekārtot savu dzīvi jaunajā mājvietā Gulbenes pusē un gatavosies savas dzīves īpašajiem notikumiem – ceturtā bērniņa sagaidīšanai un grāmatas izdošanai.

Realitātes šova jaunākajās sērijās atklāsies, kāds būs mazuļa dzimums un vai tiešām atvasei tiks dots Latvijas vārds. Kā līdz ar ģimenes un attiecīgi arī rūpju pieaugumu veidosies Magones attiecības ar vīru Žani? Vai pārim pietiks spēka sadraudzēties ar vietējiem, kuri uz populārās ģimenes ierašanos viņu pusē skatās ar šķību aci?

Amuna Davis

Foto: publicitātes

Īpaši spilgts “Slavenības. Bez filtra” jaunās sezonas varonis būs Dāvis Ķimenis – šķietami parasts puisis, kurš ikdienā darbojas kā frizieris. Taču Dāvim arī ari “otra puse” – kaislība, kas padara viņu par vienu no pretrunīgi vērtētākajām Latvijas personībām – viņš regulāri pārtop par sievieti Amuna Davis.

“Drag queen” kultūra, kas liek vīriešiem ar grima un tērpu palīdzību pārtapt par sievietēm un veidot priekšnesumus noteiktās izklaides vietās, ir Dāvja lielākais izaicinājums, un Amunas tēla radīšanai viņš velta ļoti daudz laika un līdzekļu. Turklāt pats veido ne tikai tērpus, bet arī parūkas un elpu aizraujošo grimu.

Tāpat viņš ar ķirurģijas palīdzību iecerējis veikt vērienīgas ķermeņa pārmaiņas. Amuna Davis skatītājiem ļaus ieskatīties pašmāju “drag queen” kultūras aizkulisēs, iepazīties ar tik neparasto vīriešu dzīves stāstiem un just līdzi viņu likteņa lielākajiem izaicinājumiem.

Liene Šomase

Foto: publicitātes

Pirmo reizi drosmīgi savas privātās dzīves durvis plašākai sabiedrībai atvērs arī dziedātāja Liene Šomase - Latvijā labi pazīstamā māksliniece līdz šim centusies ieturēt zināmu distanci un savu privāto dzīvi publiski neizrādīt. Nu skatītāji beidzot varēs redzēt, kā dzīvo šī skaistā sieviete, un uzzināt, ka patiesībā Liene Šomase ir daudz kas vairāk par dziedātāju – viņa ir māmiņa, sociālā uzņēmēja, garīgā miera meklētāja un ezotērikas piekritēja. Kā viņas maigā, gaišā sievietes sirds ikdienā tiek galā ar nemitīgajiem izaicinājumiem un emocionālajiem pārdzīvojumiem?

Nepalaid garām izaicinošā realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jauno sezonu – jau no 3. februāra no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 18:25 “STV Pirmā!”, kā arī lietotnē Shortcut.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu