Arstarulsmirus atklāti par pēdējā gadu desmita izmaiņām

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 6
Arstaruslmirus
Arstaruslmirus Foto: Aiga Rēdmane

Mūziķis un producents Arstarulsmirus turpina publiskot dziesmas no marta sākumā gaidāmā albuma "Skatu punkti" un tāda paša nosaukuma koncertsērijas ar pirmajiem koncertiem  3. maijā koncertzālē "Lielais dzintars" Liepājā un 9. maijā Vidzemes koncertzālē "Cēsis".

Šodien pie klausītājiem nonāk Arstarulsmirus jaunākā dziesma “Mans ieradums”, kas ir otrais oficiālais singls no marta sākumā gaidāmā albuma “Skatu punkti”.

“Manuprāt, šī ir viena no zīmīgākajām albuma dziesmām, kurā es centos atspoguļot cilvēka iekšējās pasaules daudzslāņainību un pakāpenisku uztveres maiņu no egocentriskas uz empātiskāku un līdzatbildīgāku ar apkārtējiem. Katra rindiņa pantos raksturo kādu no atziņām, kas radusies šo iekšējo izmaiņu procesā. Dziesmas vēstījuma pamatā ir vairākas manas dzīves pamatvērtības - pastāvīga iekšēja transformācija un bezgalīga tiekšanās pēc balansa caur dziļāku sevis izpratni,” par dziesmu stāsta Arstarulsmirus.

Dziesma "Mans ieradums".

Darbu pie jaunā saturiskā virziena, ko mūziķis sauc par “vēlējuma dziesmām”, Arstarulsmirus sāka pirms ilgāka laika.

Vēlējuma dziesmu mērķis ir vairot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī atspoguļot sirsnīgu, atbalstošu un cieņpilnu attieksmi savstarpējās attiecībās.

"Pēdējie desmit manas dzīves gadi bija apzināta, intensīva un nepārtraukta daudzu ieradumu mainīšana. Atskatoties uz to, kādas izmaiņas esmu veicis ieradumos, kas saistīti ar veselību, komunikāciju, radošo darbību un daudzām citām dzīves jomām, tomēr saprotu, ka esmu vien pašā šo izmaiņu ceļa sākumā,” par izmaiņām atklāti stāsta Arstarulsmirus. “Esmu daudzkārt izjutis to, ka patiesa iekšēja transformācija ir diezgan sāpīgs process, jo ikreiz, kad virzos uz kāda sava priekšstata vai ieraduma pilnveidošanu, līdzšinējā sevis un pasaules uztveres konstrukcija kaut kādā mērā tiek sagrauta un aiziet bojā. Tas ir process, kuru arvien mācos iemīlēt un pieņemt.”

Drīz pēc albuma izdošanas Arstaruslmirus kopā ar pavadošo sastāvu dosies pirmajos koncertsērijas “Skatu punkti” koncertos, kuros skanējuma un gaismu dramaturģija, kā arī stilistika veidota tā, lai radītu dinamisku un vieglu noskaņu, kas palīdzēs klausītājam uztvert dziesmās esošo bagātīgo tekstu daudzumu. Koncertā būs dzirdami pavisam jauni skaņdarbi no albuma “Skatu punkti”, kā arī dziesmas, kuras tapušas periodā, kad mūziķis uzstājies ar skatuves vārdu Gustavo.

Pirmie koncertsērijas koncerti notiks 3. maijā Liepājā un 9. maijā Cēsīs.

Biļetes uz koncertiem internetā aula.lv.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 6

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu