Visa pasaule runā par Šakiras un Dženiferas Lopesas uzstāšanos "Super Bowl"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

"Parādīsim pasaulei, ko var paveikt divas mazas latīņu meitenes," īsi pirms puslaika Nacionālās amerikāņu futbola līgas (NFL) finālspēlē jeb "Super Bowl" uz skatuves Dženifera Lopesa teica kolēģei Šakirai.

Kā ierasts katru gadu, spēles starplaikos noris grandiozi šovi ar vairāku populāru mākslinieku līdzdalību. Šogad publiku izklaidēja divas popmūzikas zvaigznes - Šakira un Dženifera Lopesa.

Abas popzvaigznes pierādīja, ka spēj dziedāt (Šakira gan izmantoja fonogrammu), dejot vēderdejas, sērfot pūlī, skriet pa skatuvi, dejot ap stieni un pat spēlēt bungas vienlaicīgi. 

Grandiozajā un galvu reibinošajā šovā mūziķes vien 12 minūšu laikā izpildīja 20 dziesmas. 

Atšķirībā no pagājušā gada spēles viesmāksliniekiem Džastina Timberleika un grupas "Maroon 5", abas sievietes izpildīja savus lielākos hitus, koncentrējoties uz krāšņu šovu un horeogrāfiju. 

Šī bija ne vien pirmā reize vēsturē, kad uz skatuves kāpa divas dāmas, bet viņas arī bija pirmās mākslinieces no Latīņamerikas, kas tikušas pie šī goda. 

Abu popzvaigžņu uzstāšanās izpelnījās sajūsmu gan no slavenībām, gan interneta lietotājiem visā pasaulē, cilvēkiem nespējot noticēt enerģijai, ko ikvienam no skatuves sniedza mūziķes. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu