Populāra pašmāju jūtūbere izdod dziesmu un krīt ļaužu nežēlastībā

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Emīlija Sama, kura ieguvusi plašāku atpazīstamību jauniešu vidū ar savu darbošanos vietnē "YouTube", izmēģinājusi savus spēkus mūzikas lauciņā, kas nebūt nesajūsmina viņas sekotājus.

Emīlija, kura mūzikā sevi pieteikusi ar skatuves vārdu Emi, publiskai apskatei izlikusi videoklipu dziesmai "Es zinu". Jūtūbere gan vairākkārt norādīja, ka iznākusī dziesma uzrakstīta joka pēc.

"Nu tā, kur lai es sāku... Man iznāca mana pirmā dziesma E S Z I N U (kas tapa kā joks, bet kāpēc gan neuztaisīt videoklipu klāt šai dziesmai?)" - fanus informēja meitene. 

Iepriekšējā video meitene pastāstīja, ka dziesma tapusi piecu stundu laikā, taču darbs viņu apmierina.

"Es zinu, ka mūzika nekad nav bijusi tā MANA lieta, bet, ja tu redzēji manu iepriekšējo video (kur es piecu stundu laikā uztaisīju LOCCO dziesmu), tad tu zināsi, kas ir šis. Man personīgi šķiet, ka šī ir forša dziesma," pie videoklipa vēstīja Emīlija. 

Tiesa, Emīlijas jaunais skaņdarbs izraisīja visai negatīvas emocijas ļaužu vidū. Interneta komentētāji vietnē "Twitter" un "Instagram" sāka apbērt jūtūberi ar viedokļiem, ka mūzikas lauciņš diez vai ir viņai piemērots. 

Arī "Instagram" jūtūbere saņēma visai bargu kritiku: "Kāds varētu meitenei pateikt taisnību, nevis mēģināt pieglaimoties ar meliem. Tā nav dziesma, tās ir šausmas. Lūdzu, nemēģini to atkārtot. Tev vēl ļoti daudz jāmācās, lai to, ko Tu dari, varētu nosaukt par dziedāšanu."

Tik asus vārdus komentēja arī pati Emīlija: "Tu saproti, ka tas bija joks, vai ne? Bet paldies par reality check. Prieks dzīvot tik ļaunā un melnā Latvijā, kur cilvēkiem par to, ka viņi cenšas, pasaka, lai ej atpakaļ uz savu midzeni."

Jāpiemin, ka tomēr bija arī tādi meitenes fani, kas par viņas pirmo skaņdarbu izteica atzinību, rakstot, ka dziesma ir mūsdienīga un skanīga. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu