LTV laika ziņu meitene trīs mēnešu laikā zaudējusi 20 kilogramus

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4

LTV laika ziņu moderatore Ramona Salmiņa skatītājiem ekrānos redzama kā slaida tumšmate. Tomēr tā nav bijis vienmēr.

Žurnālam "Privātā Dzīve" viņa pastāstīja, ka, ievērojot diētu un sportojot, viņai trīs mēnešu laikā izdevies atbrīvoties no teju 20 kilogramiem. 

"Jā, tas notika lielos tempos, taču izdarīju to, manuprāt, veselīgi un pareizi – nebadojos un nesēdēju uz mistiskām diētām. Es vienkārši uzreiz atteicos no vairākiem produktiem uzturā. To vidū bija saldumi, maize, majonēze un citas mērces. Visu, kas bija trekns vai kur bija cukurs, es nogriezu kā ar nazi!" izdevumam atklāj Ramona.

"Vienā brīdī atskārtu, ka, ieejot veikalā, man vairs neder tas pats izmērs, kas iepriekš. Bija jāizvēlas arvien lielākas drēbes.

Attapos 42. izmērā un sāku justies neērti brīžos, kad man, piemēram, nejauši pacēlās uz augšu krekliņš un bija redzams vēders.

Esmu 183 centimetrus gara, tāpēc relatīvi lielais svars vizuāli nebija tik pamanāms. Es vienkārši biju daudz masīvāka un lielāka un vairs nejutos apmierināta ar sevi," skaidro viņa.

Ar savām pārmaiņām viņa dalījusies arī sociālajos tīklos, publiskojot foto, kā izskatījusies iepriekš.

"No 80 uz 61 kilogramu! Lai arī šeit salīdzinājums ar vairāk nekā deviņus gadus senu foto, tomēr tas nemaina faktu - svarīgi ir tas, ko un cik daudz mēs ēdam!

Ne velti saka - tu esi tas, ko tu ēd!

Kādreiz man “negāja labumā”, nebija arī zināšanu vai vēlmes uzzināt par veselīgu uzturu, līdz ar to ēdu nedomādama visu pēc kārtas un kaut kā nemanot kļuvu “lielāka”! Pienāca brīdis, kad vairs nejutos ērti un apmierināta ar sevi, kas palīdzēja? Pareizā motivācija, domas, uzturs un sports man palīdzēja atbrīvoties no liekā! Šobrīd viss forši un ļoti, ļoti reti sagribas iebraukt McDonaldā un kādu burgerīti uzēst!" savus sekotājus informēja Ramona.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ramona Salmiņa (@ramona.salmina) on

Lielu nozīmi moderatores dzīvē ieņem arī sports: "Pērn sāku aktīvāk sportot un pamainīju ēdienkarti. Šobrīd uz sporta zāli dodos trīs reizes nedēļā, uzturā nelietoju cukuru, ogļhidrātus, piena produktus un augļus. Kopš pieturos pie keto, pašsajūta tik laba kā vēl nekad! Protams, katram organisms citādāks, tomēr, ja man jautātu, es noteikti rekomendētu pamēģināt kādu laiku."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ramona Salmiņa (@ramona.salmina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ramona Salmiņa (@ramona.salmina) on

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu