Liepājas teātrī top iestudējums "Pilnīgi svešinieki"

TVNET/LETA
Liepājas teātrī top iestudējums "Pilnīgi svešinieki"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Aktrise Karīna Tatarinova
Aktrise Karīna Tatarinova Foto: Evija Trifanova/LETA

Liepājas teātrī pēc ilgāka pārtraukuma atgriezies režisors Rolands Atkočūns, kura vadībā pašlaik top iestudējums "Pilnīgi svešinieki", informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Režisors devis izrādei žanrisko apzīmējumu - mēness aptumsums. 

2016.gadā dienas gaismu ieraudzīja Paolo Dženovēzes filma ar šādu pašu nosaukumu. Tā iekļauta Ginesa rekordu grāmatā, jo kļuvusi par filmu, kurai izveidoti visvairāk rimeiku kino vēsturē. Iestudējums tiek veidots pēc lugas, kuru skatuvei radījis pats filmas autors Paolo Dženovēze.

"Šīs bija plānotas kā vienkāršas vakariņas draugu starpā, līdz viens no viņiem paziņoja: "Noliksim šeit visi savus telefonus... ... un tad visu vakaru īsziņas, ziņas mesindžerī, zvanus... vienalga, pilnīgi visu, kas pienāks, lasīsim un klausīsimies kopā. Galu galā mums nav nekādu noslēpumu...", izrādes sižetu ieskicēja Borga.

Lomās Leons Leščinskis, Edgars Pujāts, Sandis Pēcis, Kaspars Gods, Signe Dancīte, Inese Kučinska, Karīna Tatarinova, Madara Krživeca, kas ir Liepājas Universitātes aktierkursa 3.kursa studente

Izrādes radošajā komandā režisors aicinājis arī scenogrāfu Mārtiņu Vilkārsi, kostīmu mākslinieci Jolantu Rimkuti un gaismu mākslinieku Mārtiņu Feldmani. Lugu no itāļu valodas tulkojusi Dace Meiere.

Iestudējuma pirmizrāde paredzēta 29.februārī, tā iekļauta arī teātra abonementā. 

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu