"Viņas dēļ nekas nav par grūtu!" Lelde Ceriņa par būšanu mammai

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kampaņas vēstnese, televīzijas personība un topošā māmiņa Lelde Ceriņa piedalās sabiedrības informēšanas kampaņas "Neļauj gripai jūs noķert!" atklāšanas pasākumā Rīgas Dzemdību namā.
Kampaņas vēstnese, televīzijas personība un topošā māmiņa Lelde Ceriņa piedalās sabiedrības informēšanas kampaņas "Neļauj gripai jūs noķert!" atklāšanas pasākumā Rīgas Dzemdību namā. Foto: Edijs Pālens/LETA

TV personība Lelde Ceriņa, kura pērn laida pasaulē bērniņu, sociālajos tīklos dalījusies ar atklāsmēm par jauno lomu - būšanu mammai. 

Ceriņa publiskojusi foto, kurā redzama viņa un vīra Aivja Ceriņa atvase Lelde. Tāpat Lelde pie kadra atklājusi "pirmā mēneša rezumē".

"Kāds man rakstīja “baudiet to mēdusmēnesi!”, un tā arī ir! Varbūt velti neradītas ekspektācijas par to, ka jaunais dienas ritms būs viegls, varbūt tas, ka ilgi mazo gaidījām... Varbūt vēl kas cits, bet šobrīd šķiet, ka viņas dēļ, itin nekas nav par grūtu! Protams, kā paredzama jaunā māmiņa, esmu paspējusi izguglēt internetu par visu, kas man šķiet aizdomīgs, un par savām bažām, konsultējusies ar dažādiem speciālistiem, kuri man ir apgalvojuši to, ko patiesībā jau zinu, proti, viss ir kārtībā! Tikai man tam nez kāpēc, bijis nepieciešams papildus apstiprinājums. Bet citādāk - ak dies, cik daudz mīlestību un gaismu mājās ienes tāds ķipariņš!" - vietnē "Instagram" raksta jaunā māmiņa. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

Jau ziņots, ka Adele Ceriņa dienas gaismu ieraudzīja 29. decembrī.

Ceriņu pāris pēc septiņu gadu attiecībām mija gredzenus 2018. gada maijā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu