Dāvana sievietēm 8. martā - miniseriāls "Viņš. Robertiņš"

FOTO: Publicitātes foto

Jau svētdien, 8. martā pirmizrādi kanālā TV3 Life piedzīvos seriāla “Viņas melo labāk” iemīļotā tēla – Roberta Šņoriņa jaunā miniseriāla “Viņš. Robertiņš” iepazīšanās sērija.

Miniseriāls  “Viņš. Robertiņš” stāstīs par jau iemīļotā tēla Robertiņa un viņa mammas Irēnas attiecībām, kura par katru cenu cenšas dēla ikdienā pielikt savu roku – gan rūpēs par dēla izskatu, gan nodarbošanos, jo taksista (jeb kā Robertiņš pats sevi dēvē – “pasažieru pārvadātājs”) amats mammai īsti neiet pie sirds. Turklāt, kad runa ir par mīlestību un attiecībām, Irēnai lieliski padodas savedējas loma. Robertiņa un viņa mammas ikdienas peripetijām pievienosies arī draudzīgie kaimiņi – Valērijs un viņa simpātiskā meita Adele, kas Irēnas acīs kļūs par Roberta brūti. Bet vai tā domā arī Robertiņš?

Miniseriālā galvenos varoņus atveidos jau seriālā “Viņas melo labāk” iepazītie tēli Robertiņš (Māris Bezmers) un viņa mamma Irēna (Velta Līvija Straume), savukārt kaimiņa Valērija lomu atveidos aktieris Jānis Jarāns un viņa meitas Adeles lomā iejutīsies aktrise Madara Melne–Tomsone.

FOTO: Publicitātes foto

Seko līdzi komiskajiem Robertiņa piedzīvojumiem jau no 8. marta kanālā TV3 Life, bet turpinājumu skaties Go3.lv!

Uz augšu
Back