Krīze Magones attiecībās ar Žani? Izskan runas par šķiršanos

Sejas.lv
Krīze Magones attiecībās ar Žani? Izskan runas par šķiršanos
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šovu zvaigzne Magone kanāla STV Pirmā! realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” visai mīklaini izteikusies par šā brīža attiecībām ar Žani, ļaujot noprast, ka laulības dzīvē iestājusies krīze.

Nav noslēpums, ka mazuļa ienākšana ģimenē ir ne tikai skaists, bet arī emocionāli trauksmains laiks, kad nākas mainīt ierasto ritmu un pielāgoties kā bērniņa, tā māmiņas vajadzībām. Taču Magone nav mierā ar vīra rīcību vēl pirms Magnolijas Latvijas piedzimšanas. “Man nepatīk, ka nodod manus noslēpumus. Un tas noticis trešo reizi īsā laikā,” atklāj Magone. 

Rūgtums viņas sirdī palicis kopš brīža, kad Žanis nejauši izpļāpājies ne tikai par to, ka pāris gaida meitiņu, bet arī to, kādu vārdu viņai iecerēts dot, lai arī iepriekš abi norunājuši šo faktu neatklāt.

Tāpat Magone neslēpj - viņa nav mierā ar faktu, ka Žanis publiskojis viņas dzemdību video, kā arī uzstādījis ultimātu – ja sieva turpina filmēties realitātes šovā, tad viņš pat apsverot iespēju doties prom.

Taču Magone pat tik negaidītos brīžos saglabā rakstura stingrību un atklāti saka - ja visi striķi trūks un, ja Žanis pieņems tik skarbu lēmumu, tad viņa ir gatava savus bērnus audzināt viena. ”Protams, forši nav. Bet esmu bijusi viena astoņus gadus ar diviem – kūlusies, pērusies pa visādu ārprātu, raudādama ar dubļainu muti un rokām. Visādi ir gājis. Tagad mājās ir trīs, no kuriem viens ir tikko dzimis. Viegli nebūs,” saka Magone, piebilstot, ka ir gatava meklēt diplomātisku risinājumu abu attiecībās. 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu