Kiviču pāris beidzot pastāsta, kas notika ar izsolē nonākušo Lienes dzīvokli

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 23
Foto: Instagram/andrislienekivici

Februāra beigās izsolē nonāca skandalozā mūziķa Andra Kiviča sievas Lienes dzīvoklis. Drīz vien pēc tam izsole tika pārtraukta un nebija skaidrs, kas ar dzīvokli notiek tālāk. Nu pāris beidzot viesis skaidrību. 

Atgādinām, ka pēc izsoles pārtraukšanas dzīvoklis Saldus ielā nonāca pārdošanā vietnē "ss.com" par 48 000 eiro. Tāpat sludinājumā tika teikts, ka dzīvoklim nav apgrūtinājumu, ir sakārtota dokumentācija un tas nav ieķīlāts. 

Kiviču pāris līdz šim izvairīgi komentēja šo situāciju, vien kādā no "Facebook" tiešraidēm paziņoja, ka gatavojas pārvākties.

Nu Kivičs atklāj, ka viņiem izdevies dzīvokli veiksmīgi pārdot. 

"Mēs jau sen gribējām to dzīvokli "uzsist gaisā". Nevarējām neko gudrāku izdomāt un beigās uztaisījām baigo fintu, atradām pircējus un viņu pārdevām. [..] Turklāt pārdevām dzīvokli vienu dienu pirms visie šie sū*i sākās. Pēdējā dienā reāli! Un tad, kad mēs bijām bankā, sieviete, kas ar mums strādāja, pačukstēja: "Nekad neņemiet kredītus bankā!"" atklāj mūziķis.

Situāciju komentēja arī Liene: "Man liekas, ka mums ļoti, ļoti paveicās, esam pēdējie cilvēki, kas vispār ir pārdevuši nekustamo īpašumu šajā laikā. Un, cilvēki, nekad neņemiet kredītus, lūdzu! Tagad, kad sākas krīze, tas ir trakākais, kas var būt, ka ir kredīts kaklā."

Kā zināms, šobrīd Liene ir bērniņa gaidībās. Gan Lienei, gan Andrim no iepriekšējām attiecībām katram ir trīs bērni.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 23

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu