Ģertrūdes ielas teātris izveidojis tiešsaistes izrādi "Taņas dzimšanas diena WEB"

TVNET/LETA
Ģertrūdes ielas teātris izveidojis tiešsaistes izrādi "Taņas dzimšanas diena WEB"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ģertrūdes ielas teātris

Ģertrūdes ielas teātris izveidojis tiešsaistes izrādi "Taņas dzimšanas diena WEB", kura pirmizrādi piedzīvos 4.aprīlī plkst.17, informēja teātrī.

"Taņas dzimšanas diena WEB" nav fiksēts video ieraksts, bet dzīva izrāde, kurā aktieri un skatītāji satiekas, sadarbojas, sarunājas, atgādinot, ka teātris joprojām ir nebeidzama radošās brīvības platforma un tā spēks ir tieši kopā būšanā, norādīja teātrī.

Lai piedalītos "Taņas dzimšanas dienā WEB", pēc biļetes iegādes nepieciešams lejupielādēt programmu "Zoom" un reģistrēt savu profilu. Pirms izrādes sākuma skatītājiem uz e-pasta adresi tiks nosūtīta personalizēta saite, ar kuru varēs pievienoties izrādei.

Izrādē "Taņas dzimšanas diena" skatītāji tiek aicināti kļūt par ciemiņiem gaviļnieces Taņas dzimšanas dienas svinībās. Kā jau katrā plašākas saimes kopā būšanas reizē, sanākušie neviļus sāk atminēties dažādus gan labi zināmus, gan rūpīgi slēptus un nereti pretrunīgus notikumus dzimtas vēsturē, un risināt sarunas ne tikai par pagātni, bet arī par nākotni un sabiedrību, kurā dzīvojam.

Darba pamatā ir Latvijas iedzīvotāju atmiņas, pārdomas un refleksijas par Latviju 20.gadsimtā, kas apkopotas Gētes institūta Rīgā, Ģertrūdes ielas teātra un citu partneru kopīgi veidotā projekta "Tavas atmiņas Latvijas nākotnei" laikā. Izrādē piedalās Artūrs Čukurs, Mārtiņš Eihe, Ieva Kauliņa, Jānis Kronis un Jana Ļisova.

Biļetes uz tiešsaistes izrādi "Taņas dzimšanas diena WEB" pieejamas ĢIT biļešu sistēmā "biletes.git.lv".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu