Festivāla "Summer Sound" programmu papildina Ralfs Eilands

TVNET
Festivāla "Summer Sound" programmu papildina Ralfs Eilands
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Ralfs Eilands
Ralfs Eilands Foto: publicitātes

Festivāla "Summer Sound" programmu papildina dziedātājs, bijušais grupas "PeR" dalībnieks Ralfs Eilands, informē festivāla rīkotāji.

Pēc tam, kad kādu laiku Ralfs Eilands ir darbojies dažādu muzikālu apvienību un projektu sastāvos un kā aktieris, šajā pavasarī Ralfs atgriežas solo mākslinieka statusā un ir sagatavojis jaunu muzikālu programmu ar kuru priecēt klausītājus.

"Festivālā Summer Sound izpildīšu soulmūzikas, fankmūzikas, hiphopa mūzikas un popmūzikas piesātinātas dziesmas, kurās iekļaušu arī improvizāciju kopā ar festivāla apmeklētājiem," tā par plānoto uzstāšanos festivālā teic Ralfs Eilands.

Arī 2019. gads Ralfam Eilandam ir bijis gana ražīgs – sabiedriskā balsojuma rezultātā viņš ieguva 2019. gada Eiropas cilvēks Latvijā titulu. Rumānijā notiekošajā mūzikas konkursā The Golden Slag Festival ieguva godpilno otro vietu un 2019. gada izskaņā kopā ar draugu, Radio SWH personību Kasparu Breidaku izveidoja improvizēti iestudētu komēdiju "Mēs jūs mīlam".

Video: Ralfs Eilands un Viņa "Pilnmēness Parīzē".

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. 

Summer Sound Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu var iegādāties šeit

Festivāls 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu