Dzīve bez ballītēm, stress un plus 10 kilogrami: Amuna Davis par pašizolēšanos

Realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” populārais “drag queen” Amuna Davis atklāj savas pārdomas par ārkārtas situāciju Latvijā.

Viņaprāt, cilvēki pārāk vieglprātīgi izturas pret aicinājumu pašizolēties un iespējami retāk apmeklēt publiskas vietas. 

“Mēs ārā vispār neatrodamies. Ja vien tas tiešām nav nepieciešams,” par saviem jaunajiem paradumiem saka Dāvis.

Pat pastaigām ar suni viņš izvēlas nomaļākas vietas, kur uzturas iespējami maz cilvēku, bet uz Rīgas centru dodas vien galējas nepieciešamības gadījumā. Pēdējo reizi tas bijis pēc specializētās suņu barības saviem mīluļiem, un redzētais Dāvi pārsteidzis: “Biju šokā, cik pilns ar cilvēkiem centrā ir. Tāda sajūta, ka vispār neviens neievēro izolēšanos un karantīnu. Visur ir pilns ar cilvēkiem, un es uzskatu, ka tā ir bezatbildība. Nekas neuzlabosies, ja cilvēki nemainīs savu viedokli par to, ka viņiem ir jāsēž mājās. It sevišķi, ja esi bijis ārzemēs vai saslimis.”

Tāpat Latvijas pirmais “drag queen” neslēpj, ka visa šī situācija viņu ir pamatīgi nogurdinājusi un viņš ļoti ilgojas pēc “vecās dzīves” – izklaidēm, iespējas izrauties ārpus mājas, draugiem un ballītēm. Turklāt ārkārtas situācijas dēļ viņa un viņu draugu dzīves krietni mainījušās: “Dēļ šī vīrusa mēs visi gandrīz esam pazaudējuši darbus, mūsu plānotais ceļojums ir izbojāts un mēs cīnāmies, lai dabūtu naudu atpakaļ no mūsu ceļojuma, kuru mums neatdod. Stress, garlaicība un tas, ka mēs neko nevaram darīt – nevaram nekur iet, ne atpūsties, ne ballēties un satikt cilvēkus. Tas viss mūs uzvelk. Plus mums ir 10 kilogrami klāt,” visai skaudro situāciju iezīmē Amuna Davis.

Uz augšu
Back