Sipeniece dalās padomos, kā vieglāk pārdzīvot pašizolācijas laiku

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4

Trešdien, 22. aprīlī, pie STV Pirmā! skatītājiem nonāks TV personības Dagmāras Legantes-Celmiņas jaunais raidījums sievietēm "Kā tev iet?", kura viena no viešņam būs humoriste Baiba Sipeniece-Gavare.

Sarunā Sipeniece sniegs ne tikai vērtīgus ieteikumus, kā ģimenes lokā pārdzīvot pašizolāciju, bet arī atklās amizantākos savas dzīves notikumus. 

Viņa pastāstīs, ka pēc atgriešanās no Austrijas ievērojusi ļoti striktu pašizolēšanos un savu dzīvesvietu nav atstājusi visas 14 dienas.  Pirmās divas dienas viņa jutusies nedaudz ierobežota, bet pēcāk ģimene jau izstrādājusi savu dienaskārtību.

Ik rītu plkst. 8:00 Baiba jau bija pamodusies un saģērbusies sporta tērpā, lai veltītu laiku fiziskām aktivitātēm, kā arī dienas laikā lasījusi vai klausījusies audiogrāmatas.

Tāpat, lai atvieglotu ikdienu, ģimene sarunājusi, ka maltītes ieturēs noteiktos laikos, vakaros veltījuši laiku kopīgām galda spēlēm un brīdī, kad otrs juties neomā, palutinājuši, piemēram, ar masāžu. "Mēs tādi labestīgāki viens pret otru kļuvām," jaunajā raidījuma saka Baiba Sipeniece-Gavare.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu