Lelde Dreimane neievērojot pašizolāciju un rīkojot ballītes; iesaistīta policija

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 27
Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane
Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane Foto: Ieva Lūka/LETA

Dailes teātra aktrisei Leldei Dreimanei pēc atgriešanās no Taizemes tika noteikta 14 dienu pašizolācija. Lai gan viņa pati liek noprast, ka stingri ievēro to, portāla Apollo.lv rīcībā nonākusi informācija, ka aktrise rīkojot ballītes un neievērojot sociālās distancēšanās noteikumus.

Ar portālu Apollo.lv sazinājās Dreimanes kaimiņiene un pastāstīja, ka aktrise savas mājas pagalmā Mežaparkā rīkojot skaļas ballītes, viņu apciemojot draugi un esot tikusi iesaistīta pat policija.

Sieviete norāda, ka aktrise neievērojot ar likumu noteikto pašizolācijas laiku 14 dienas, kopš atgriezusies no Taizemes.

Vēstulē Dreimanes kaimiņiene apgalvo, ka jau kopš atgriešanās no Taizemes aktrise ar savu dzīvesbiedru neievērojot distancēšanās noteikumus - apmeklēts veikals, kā arī vairākas dienas pagalmā draugu kompānijā lietoti alkoholiskie dzērieni. 

"Savukārt 24.04. svinēšana sasniedza kulmināciju, kad pie Dreimanes un viņas dzīvesbiedra ieradās četri viesi un kopīgi pagalmā aiz mājas tika lietoti alkoholiskie dzērieni un skaļi dziedāts. Skaļā uzvedība stipri ievilkās, un jau 25.04. pulksten 1.25 tika ziņots Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldei par pašizolācijas un pulcēšanās noteikumu neievērošanu," teikts vēstulē.

Kad piebraukusi policija, aktrises draugs esot iesvilpies un paziņojis pārējiem kompānijas biedriem, ka ieradušies likumsargi. Policisti pamanījuši vien to, ka vairāki cilvēki esot pārlēkuši pāri kaimiņu mājas žogam un paslēpušies. 

"Neilgi pēc policijas aizbraukšanas uz kāpnēm pie ieejas durvīm no Leldes Dreimanes, skūpstoties un mīļi atvadoties, atsveicinājās četras iereibušas personas un, sadaloties pa divām personām, aizgāja pa ielu katra grupa uz savu pusi," rakstīja Dreimanes kaimiņiene.

Viņa piebilda, ka arī turpmākās dienas Dreimani apciemojuši dažādi viesi, ar kuriem kopā gan dzīvoklī, gan pagalmā esot svinēts.

Lai pārbaudītu saņemto informāciju, Apollo sazinājās ar Rīgas pašvaldības policiju, kuras pārstāvji apstiprināja, ka norādītajā datumā patiešām ir ticis saņemts izsaukums uz Mežaparku, tādējādi apliecinot Dreimanes kaimiņienes rakstīto. 

"25. aprīlī pulksten 1.28 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu par kādu kompāniju vienā no Mežaparka mazdzīvokļu namiem. Jauniešu bariņš ne tikai vēlajās nakts stundās pārējiem nama iedzīvotājiem traucējot naktsmieru, bet arī rupji pārkāpjot pulcēšanās ierobežojumus.

Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes ekipāža.

Ierodoties norādītajā adresē, neapgaismotajā un nožogotajā nama teritorijā sadzirdēta vairāku personu sačukstēšanās, bēgšana un tālumā pustumsā ieraudzīts, ka viena no personām pārlec pāri žogam un nozūd no likumsargu redzesloka.

Aizejot otrpus ēkai, ievērots uzklāts āra ēdamgalds. Uz tā bijušas atstātas gan alkohola pudeles, gan arī mobilie tālruņi. Diemžēl neviena no personām pagalmā netika atrasta.

Pēc brīža sastaptā izsaucēja skaidroja, ka personas pamanījušas policijas operatīvā transportlīdzekļa tuvošanos. Viena no bariņā esošajām personām uzsvilpusi, un pārējie metušies bēgt. Tāpat no ziņotājas noskaidrots, ka nama pagalmā visai regulāri notiekot pulcēšanās. Līdz ar to izsaucējai ieteikts - līdzko notiek pulcēšanās, zvanīt policijai – 110.

Ekipāžas darbinieki brīdi uzkavējās notikuma vietā, kā arī ar operatīvo transportlīdzekli apbraukāja tuvāko apkārtni, ja nu gadījumā personas tomēr nolems atgriezties notikuma vietā pēc savām mantām. Tomēr neviena no personām apkārtnē netika sastapta," skaidroja Rīgas pašvaldības policijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Greidāne.

Pati aktrise portālam Apollo.lv kategoriski noliedz, ka būtu rīkojusi ballītes, norādot, ka tās ir "pilnīgas muļķības". 

"Man ir savs piemājas dārzs, kurā uzturoties es neapdraudu neviena cilvēka veselību un drošību! Pārtika un citas nepieciešamības preces man tiek piegādātas attālināti - BEZ KONTAKTA!" skaidro aktrise.

Pēc vēstules publiskošanas, Dreimane vietnē "Instagram" nāca klajā ar ierakstu, kurā, šķiet, norāda uz tās autori: ""Radus un kaimiņus neizvēlas." Šodien iepazinos ar materiālu. No literārā viedokļa skatoties diemžēl nebija augstvērtīgākais darbs. Bet cilvēks ir centies, ieguldījis laiku, enerģiju. Ceru, ka vismaz pats ir apmierināts."

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 27

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu