Valters esot izmantojis Mūrnieces kartes datus, lai pasūtītu sev maltīti

Sejas.lv
Valters esot izmantojis Mūrnieces kartes datus, lai pasūtītu sev maltīti
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 15
Kristaps Valters un Linda Mūrniece
Kristaps Valters un Linda Mūrniece Foto: instagram/kristaps_valters, lindamurniece/TVNET kolāža

Viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece saskārusies ar nepatīkamu situāciju - viņas kartes datus izmantojis kādreizējais basketbolists un Lindas draugs Kristaps Valters, lai pasūtītu sev ēdienu. 

Mūrniece par incidentu paziņojusi sociālajos tīklos, publiskojot foto, kurā redzams, ka populāro ēdienu piegādes aplikāciju izmantojis vīrietis vārdā "Adolfs V.". 

Kā zināms, basketbola aprindās Kristapam Valteram ir iesauka Ādolfs.

Pēc tam Mūrniece apstiprināja, ka tas tiešām bijis Valters: "Ap deviņiem vakarā atklāsme, ka kāds zog naudu no manas kartes, pasūtot ar tās datiem ēdienu no "Wolt". Dažu ziņu rezultātā arī noskaidrojās, ka tas ir Kristaps Valters, kurš pats arī atzina, ka

notikusi “kļūmīte”.

Kur viņš dabūja datus? Ar manu karti ik pa laikam kāds no apkārtējiem aizskrien nopirkt kaut ko, ko palūdzu. Bet tikai vienam ienāk prātā saglabāt datus..."

Uz kāda Mūrnieces sekotāja viedokli, ka Mūrniecei neveicas ar vīriešiem, viņa atbild: "Lāsts kaut kāds uz izmantotājiem. Bet šis jau reāli noziegums."

Taču noprotams, ka viņa nevēlas vērsties policijā: "Nav tik laika ar to nodarboties. Jāstrādā!"

Atgādinām, ka pērn par vienu no apspriestākajām tēmām bija Kristapa Valtera draudzība ar Lindu Mūrnieci. Laikā, kad mediji sāka runāt par iespējamo romānu ar Mūrnieci, Kristaps bija pašķīries no mīļotās sievietes Lāsmas Jukones, taču drīz vien atsāka attiecības. 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu