"Borowa Mc" atgriežas ar vasaras deju dziesmu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Borowa Mc"
"Borowa Mc" Foto: publicitātes

Iestājoties pavasarīgam laikam, grupa "Borowa Mc" klausītājiem piedāvā vasaras deju dziesmu "Doncoj ar mani".

Dziesma ir tapusi sadarbībā ar producentu Arcadia 87 un iezīmē pagriezienu grupas jaunas skaņas meklējumos. Dziesma drīz būs pieejama Spotify u.c. populārākajās straumēšanas vietnēs, pašlaik to var noklausīties un lejupielādēt SoundCloud.

"Stāsts ir par kaut ko tik saprotamu, bet šobrīd aizliegtu kā tuvošanos viens otram. Par pārdomām, sajūtām, tiem neveiklajiem un bailīgajiem mirkļiem, kad nezini, kā būs. Bet cilvēki ļaujas! Un tad dzimst jaunas emocijas, kaisle un tauriņi vēderā. Katram stāsts var būt savs, bet sajūtas līdzīgas," stāsta grupas dalībnieks Aigars Runčis.

Tā kā vasaras pasākumu un festivālu norise aizvien nav skaidra, grupa aicina ballēties attālināti, izmantojot ekrānus un straumēšanas platformas. Lai varētu izkustēties un runāt tekstu līdzi, ir sagatavota arī video versija, tā apskatāma YouTube.

Grupa "Borowa Mc" dibināta 2004. gadā. Lielākos panākumus guva ar dziesmu "Vysskaistuokai meitiņai", kopā izdoti trīs studijas albumi un vairāki veiksmīgi singli. Grupa saņēmusi Zelta disku par debijas albumu "Trepis iz Nakurīni". "Borowa Mc" darbojas Aigars Runčis, Guntra Kuzmina un Ingars Gusāns.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu