Agnese Zeltiņa pārsteidz ar kardinālām pārvērtībām

Sejas.lv
Agnese Zeltiņa pārsteidz ar kardinālām pārvērtībām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Pašmāju aktrise un uzņēmēja Agnese Zeltiņa pārsteigusi savus draugus un atbalstītājus ar iespaidīgām vizuālām pārvērtībām. 

Sociālajos tīklos Zeltiņa dalījusies ar foto un video, kur redzams, ka viņa mainījusi frizūru - šarmantā sieviete atvadījusies no savām garajām matu cirtām, un nu viņai ir pavisam īsi mati.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agnese Zeltiņa (@actressagnesezeltina) on

"Izvedu pastaigāties savus jaunos, īsos matus. Gari mati ir super, un daudzi no jums teiks, ka tas ir sievišķīgi, un tā patiešām ir. Jūs visi pārsvarā balsojāt PAR garajiem. Taču pēc 14 gadu veidošanas, lokošanas, pieaudzēšanas turp un atpakaļ, krāsošanas, gofrēšanas, lakošanas un piepacelšanas es ar tiem tagad tieku galā trīs minūtēs, kas šobrīd ir ļoti svarīgi," savu lēmumu par īsu matu nogriešanu skaidro Zeltiņa.

Tāpat viņa norādījusi, ka lēmums par īsiem matiem tika pieņemts pirms pāris gadiem, taču spēja atvadīties no matiem nāca tikai pavisam nesen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agnese Zeltiņa (@actressagnesezeltina) on

Komentāros ļaudis sadalījās divās frontēs - daudzi teica, ka Zeltiņa ar jauno griezumu izskatās ļoti "svaiga un atbrīvojusies no sliktās enerģijas", taču citi piebilda, ka sieviete ar īsiem matiem izskatās vecāka. Kāda dāma norādīja, ka Zeltiņai būtu labāk piestāvējis karē griezums, uz ko viņa atbildēja: "Karē man nav opcija. Ir bijuši mēģinājumi. Pusgadu ar karē, nevienu dienu nespēju tos izlaist, pinu, spraudu un pēc pusgada pieaudzēju garus."

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu