Arī Latgalē notiks autokoncerts

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ieskats ģitārista Mārča Auziņa “ Auto koncertā”
Foto: Ieskats ģitārista Mārča Auziņa “ Auto koncertā” Foto: Jānis Škapars/TVNET

Arvien populārāki šajā #PaliecMājās laikā kļūst autokoncerti, kuros cilvēki var baudīt dzīvo mūziku, sēžot savā automašīnā. Jau sestdien, 6. jūnijā pl.20.30 šāds koncerts ar nosaukumu "Mums paveiksies!" notiks Latgalē, Līvānos.

Skatītāji koncertu skatīsies, neizkāpjot no savām automašīnām Līvānu pilsētas pussalā.

Līvāni ar pirmo autokoncertu Latgalē iezīmēs jaunas kultūrvietas – Līvānu Saulrieta pussalas – tapšanu, kuras apjomīgais labiekārtošanas projekts sākās šajā pavasarī un ko plānots pabeigt tuvāko piecu gadu laikā - līdz Līvānu simtgadei.  

Koncertā uzstāsies Jānis Stībelis, Normunds Pauniņš, Antra Stafecka, Atis Ieviņš, Aija Vītoliņa un citi.

Koncertā izskanēs klausītāju iemīļotās Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Ulda Marhilēviča un citu komponistu dziesmas, būs kvalitatīvs pavadošais sastāvs - Mārcis Auziņš, Juris Kristons, Modris Laizāns, Ivars Kalniņš. Par labu garastāvokli parūpēsies populārais TV raidījumu un šī koncerta vadītājs Valters Krauze.

"Līvāni šobrīd ir viens no jaudīgākajiem Latgales attīstības centriem gan ražošanas, gan kultūras jomā. Tāpēc, sagaidot Līvānu pilsētas tiesību piešķiršanas gadadienu jūnijā, esam parūpējušies par Latgalē vēl nebijušu kultūras pasākumu - koncertu, kas skatāms un klausāms no vieglajām automašīnām. Šādu koncertu rīkošana šobrīd ir akceptēta ar attiecīgu regulējumu no LR Kultūras ministrijas puses, tā kā būsim viena no pirmajām pilsētām Latvijā, kas to realizēs. Domāju, ka ir īstais laiks, ievērojot valdības noteiktos piesardzības pasākumus, mums pamazām iziet no mājām un vairāk apceļot dzimto Latviju, tāpēc aicinu ciemos uz Līvāniem," saka Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods.

Koncerta ilgums būs viena stunda un 20 minūtes. Klātbūtnes efektu tam, kas notiek uz skatuves, ikvienam skatītājam nodrošinās ar lielizmēra LED videoekrāna palīdzību. Skaņu koncerta organizatori nodrošinās katrā automašīnā individuāli ar īpašu tehnisku risinājumu.

Pie iebraukšanas teritorijā būs jāuzrāda biļetes jeb iebraukšanas kartes. Tās varēs iegādāties Biļešu paradīzes kasēs, Līvānu Kultūras centra kasē un www.bilesuparadize.lv.

Biļešu skaits, ņemot vērā teritorijas ietilpību, būs ierobežots. Skatītājiem par labu ir tas, ka biļete nav jāpērk katram skatītājam, bet gan viena uz automašīnu.

Drošības apsvērumu dēļ no automašīnām izkāpt nedrīkstēs, vienā automašīnā drīkstēs atrasties tikai vienas mājsaimniecības pārstāvji. Koncerta teritorijā netiks izvietotas kafejnīcas, savukārt labierīcību apmeklēšanai pasākuma rīkotājs nodrošinās apmeklētāju plūsmas plānošanu un kontroli. Visi uzbūves un tehniskā nodrošinājuma darbi tiks veikti ar maksimālu piesardzību ievērojot drošības noteikumus, tos veiks minimāls darbinieku skaits. Kārtību koncerta vietā nodrošinās apsardzes kompānija. Detalizēti drošības noteikumi būs pieejami biļešu iegādes brīdī un pasākuma teritorijā.

Koncertu organizē Līvānu novada pašvaldība, Līvānu novada Kultūras centrs un kompānija Forte Production.

 Foto: Ieskats ģitārista Mārča Auziņa "Auto koncertā".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu