Ieva Brante pozē zārkā, daudziem radot neizpratni

Sejas.lv
Ieva Brante pozē zārkā, daudziem radot neizpratni
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 18

Juriste, sportiste un veselīga dzīvesveida entuziaste Ieva Brante pamatīgi pārsteigusi savus sekotājus, publiskojot foto un video no zārka. 

Mākslinieciskajā fotosesijā Brante redzama skaisti saposusies guļam zārkā, kā arī pozējam katafalkā. Pie kadriem Brante pievienojusi smeldzīgu ierakstu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ieva Brante (@ieva.brante) on

"Dažreiz mīlestība var nest mums sāpes. Reiz, mana paziņa pie kādas bildes jautāja: "Ieva, vai tu mēdz raudāt?". Toreiz, škiet, neatbildēju. Reiz draugs smaidot aicināja ciemos: "Noplūksim tev majpuķītes!" Un es arī neko neatbildēju. Un reiz, sporta zālē mani apskāva kolēģis: "Eu, mazā.." un es apraudājos. Mums katram ir savas cīņas, zaudējumi un uzvaras. Mums katram ir savi dzīves izaicinājumi un sarunas ar sevi. Un mums katram negribas, lai sāp. Taču ik pa laikam sāp. Un tas nav slikti. No sāpēm nav jābaidās. Sāpes nozīmē, ka esi dzīvs un tev ir sirds. Tava sirds aug. Nenocietini to.

Trīs gadus neesmu raudājusi. Trīs gadus esmu (iz)dzīvojusi. Dzīvs mironis pa pasauli staigādam'.

Mums katram ir savas neizdzīvotas sāpes, pienākumi un ikdiena. Es atveru savu sirdi pretī neizsāpētajam un neizraudētājam. Es nometu bruņas pie kājām un uzvelku mežģīņu kleitu. Es ļauju sev būt maigai un trauslai. Es drīkstu kļūdīties un man drīkst sāpēt. Jo? Esmu dzīva," rakstīja juriste. 

Komentāros ļaudis gan pauda visai divējādas emocijas par redzēto - daudzi rakstīja, ka fotosesija ir provokatīva un vaicāja, vai tiešām tāda bija vajadzīga, salīdzinot kadrus ar ainām no filmas "Tās dullās Paulīnes dēļ", savukārt citi rakstīja, ka Ievai noteikti izdevies aizskart kādu "dvēseles stīgu". 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu