Divus gadus pēc pārdozēšanas Demija Lovato paziņo par saderināšanos

Amerikāņu dziedātāja Demija Lovato, kuras vārds medijos pēdējo gadu laikā izskanēja saistībā ar narkotiku pārdozēšanu, nu sākusi jaunu dzīvi un gatavojas precēties.

Priecīgos jaunumus viņa paziņoja sociālajos tīklos, daloties ar kadriem, kuros redzama kopā ar mīļoto vīrieti, aktieri Maksu Ēriku. 

Pie fotogrāfijām viņa vēsta: "Kad biju maza meitene, mans tētis vienmēr sauca mani par "mazo partneri" - tas varēja izklausīties dīvaini bez viņa dienvidnieciskā kovboja akcenta. Man tas bija pilnībā skaidrs. Šodien tas vārds atkal man kaut ko nozīmē, jo es oficiāli kļūšu par kāda cita partneri."

Viņa turpina: "Makss, es zināju, ka mīlu tevi brīdī, kad tevi satiku. Tas ir kas tāds, ko nevaru izskaidrot tiem, kuri nekad to nav piedzīvojuši. Par laimi, arī tu to piedzīvoji. Es nekad neesmu jutusies tik mīlēta (izņemot, protams, manus vecākus). Tu nekad nespied mani būt tai, kas es neesmu. Un tu manī izcel labāko. Es esmu pagodināta pieņemt tavu roku laulībā."

"Es mīlu tevi vairāk, nekā šajā ierakstā spēju aprakstīt, bet esmu ekstāzē sākt jaunu ģimeni un dzīvi ar tevi. Es mīlu tevi mūžīgi, manu mazulīt. Manu partneri. Par mūsu nākotni!" - ierakstu noslēdz Lovato.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” - something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich - I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! ??❤️?? Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Lovato lielu savas karjeras daļu bijušas problēmas ar atkarību izraisošām vielām. Pērnā gada vasarā viņa tika nogādāta slimnīcā, jo bija pārdozējusi.

Uz augšu
Back