Erotisko bestselleru autore Račko atklāj jaunās grāmatas nosaukumu

Sejas.lv
Erotisko bestselleru autore Račko atklāj jaunās grāmatas nosaukumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Karīna Račko
Karīna Račko Foto: Publicitātes attēls

Jau septembra beigās pie lasītājiem nonāks romantiski erotisko bestselleru autores, pašmāju populārākās jaunās rakstnieces Karīnas Račko jaunākais romāns “Netīrā”. Grāmatas nosaukums un vāka noformējums nupat atklāts kaislīgā un jutekliskā reklāmas rullītī.

„Sekss ir žilete… Nekas neizkropļo tik nežēlīgi kā netīras jūtu spēles,” vēstīts videoklipā, kuram mūziku – dziesmu “Tu neatlaid” ar Karīnas Račko vārdiem – sacerējis mūziķis Renārs Veličko. Dziesma iedziedāta duetā ar Baibu Rancāni.

“Grāmatas galvenā varone cenšas atgūties no traumatiskām, zemiskuma un liekulības pilnām attiecībām, kas viņai iedvesušas pārliecību – viņa ir derīga tikai seksam,” par jauno romānu stāsta autore. “Šī vairs nebūs cukursalda pasaka. Šis ir mans tumšākais un smagākais darbs.”

“Karīna Račko savās grāmatās ar smalku estētiku atklāj cilvēka psiholoģiju un paver jaunu redzesleņķi skatam uz sievieti,” tā Račko daiļradi raksturo rakstnieks, astoņu vēsturiski biogrāfisku romānu autors Jānis Ūdris.

Zobārstes Karīnas Račko iepriekšējās grāmatas “Saplēstās mežģīnes”, “Debesis pelnos”, “Samaitātā” un “Sasietā” tikušas pārdotas vairāk nekā 40 000 eksemplāros, gūstot Latvijas mērogam neraksturīgus panākumus un padarot autori par mūsdienu veiksmīgāko latviešu rakstnieci.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu