Koha pēc paziņojuma par sportistes karjeras beigām publisko kadrus ar mīļoto

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 22

Latvijas svarcelšanas zvaigzne Rebeka Koha, kura 5. augustā videokonferencē paziņoja par sportistes karjeras beigām, sociālajos tīklos nebeidz dalīties ar foto, kuros redzama kopā ar mīļoto vīrieti.

Koha publiskojusi virkni kadru, kurā redzama ar Katarā dzimušo diska metēju Moazu Muhamedu Ibrahimu.

"Saulīte spīd, un mēs esam smaidīgi! Jūtos pasargāta tavās rokās," vēsta Koha.

Tāpat vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos Koha paudusi prieku, negaidīti saņemot ziedu pušķi no mīļotā vīrieša. "Laimīgākā meitene pasaulē," priecājas Koha.

Atgādinām, ka 26. jūlijā Koha savā "Instagram" kontā publicēja ierakstu, kas vēsta, ka viņa ir pārgājusi islāmā. 

Savukārt 5. augustā videokonferencē, kurā piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers, svarcelšanas treneri Eduards Andruškevičs un Viktors Šcerbatihs, kā arī Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) vadītājs Einars Fogelis, smagatlēte Rebeka Koha paziņoja par sportistes karjeras beigām.

"Šodien videokonferences laikā Koha paziņoja, ka noslēdz sportistes karjeru. Respektējot Rebekas izvēli un sakot paldies par ieguldīto darbu, vienojāmies, ka līdz 1. septembrim saņemsim rakstisku iesniegumu par izstāšanos no LOV un finansējuma apturēšanu," teica Fogelis.

Savu pirmo medaļu starptautiskās sacensībās Koha izcīnīja 2012. gadā, kad ieguva bronzu Eiropas čempionātā jauniešiem. Karjeras laikā viņa kronēta par Eiropas čempioni jauniešu un arī junioru konkurencē, bet pērn Bukarestē Koha jau otro gadu bija spēcīgākā Eiropas sportiste pieaugušo konkurencē svara kategorijā līdz 53 kilogramiem.

2016. gadā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs sportiste palika uzreiz aiz goda pjedestāla, bet jau gadu vēlāk tika kronēta par Eiropas un arī pasaules čempioni junioru ieskaitē. 

Pasaules čempionātā pieaugušo konkurencē Koha karjeras laikā izcīnījusi divas bronzas godalgas.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 22

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu