Rebeka Koha saņēmusi īpaši izmeklētas dāvanas no mīļotā

Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha, kura nesen paziņoja par karjeras beigām, sociālajos tīklos nebeidz dalīties savā laimē, kuru atradusi Kataras diska metēja Moaza Muhameda Ibrahima skavās. 

Jaunākajā ierakstā vietnē "Instagram" viņa saviem sekotājiem parādījusi, ar kādām dāvanām Moazs viņu "apber". 

"Moazs izturas pret mani kā karalieni," palepojas Koha, atklājot, ka abu attiecību sešu mēnešu jubilejā saņēmusi gredzenu, bet savā 22. dzimšanas dienā - kaklarotu ar bezgalības simbolu, kurā ierakstīti mīlnieku vārdi - Moazs un Rebeka.

FOTO: instagram/rebeka_koha

Atgādinām, ka 26. jūlijā Koha savā "Instagram" kontā publicēja ierakstu, kas vēsta, ka viņa ir pārgājusi islāmā. 

Savukārt 5. augustā videokonferencē, kurā piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers, svarcelšanas treneri Eduards Andruškevičs un Viktors Šcerbatihs, kā arī Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) vadītājs Einars Fogelis, smagatlēte Rebeka Koha paziņoja par sportistes karjeras beigām.

"Šodien videokonferences laikā Koha paziņoja, ka noslēdz sportistes karjeru. Respektējot Rebekas izvēli un sakot paldies par ieguldīto darbu, vienojāmies, ka līdz 1. septembrim saņemsim rakstisku iesniegumu par izstāšanos no LOV un finansējuma apturēšanu," teica Fogelis.

Savu pirmo medaļu starptautiskās sacensībās Koha izcīnīja 2012. gadā, kad ieguva bronzu Eiropas čempionātā jauniešiem. Karjeras laikā viņa kronēta par Eiropas čempioni jauniešu un arī junioru konkurencē, bet pērn Bukarestē Koha jau otro gadu bija spēcīgākā Eiropas sportiste pieaugušo konkurencē svara kategorijā līdz 53 kilogramiem.

2016. gadā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs sportiste palika uzreiz aiz goda pjedestāla, bet jau gadu vēlāk tika kronēta par Eiropas un arī pasaules čempioni junioru ieskaitē. 

Pasaules čempionātā pieaugušo konkurencē Koha karjeras laikā izcīnījusi divas bronzas godalgas.

Uz augšu
Back