Ščerbatihs brīdina, ka Koha varētu dramatiski pieņemties svarā

FOTO: LETA, instagram/rebeka_koha/TVNET kolāža

Latvijas Svarcelšanas federācijas prezidents Viktors Ščerbatihs ir nobažījies par to, kā mainīsies Kohas ķermenis, kas ikdienā ir pieradis pie lielas fiziskās slodzes. 

Ščerbatihs izdevumam "Privātā Dzīve" saka, ka jauniete varētu krietni pieņemties svarā, ja nemainīs ēšanas paradumus, kādi bijuši līdz šim.

"Tu beidz nodarboties ar sportu nopietnā līmenī, bet tavs organisms ir pieradis pie tā, un vienā dienā tas nespēj pārkārtoties un turpina prasīt tikpat daudz kaloriju.

Ja vairs nelej sviedrus sporta zālē, bet ēd tikpat, sekas ir nepārprotamas.

Daudzi to neņem vērā un dramatiski pieņemas svarā. Turklāt Rebekai ārprātīgi garšo saldumi! Līdz šim viņa smagi trenējās, tādēļ tauki ķermenī neuzkrājās," bažīgs ir Ščerbatihs.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dear friends, followers and just everybody! I made a big decision in my life! And all I can tell is that I’m happy and thankful about it☺️I’m sure for myself that I did the right thing❤️ The only thing what I’m asking about is RESPECT and if you have nothing good to say you can leave and better remain silent!? Today is a special day for me, because I became a Muslim?? At 3:48pm I did the Shahada(which is a declaration of faith aka converting) and entered Islam?? from here I believe that the new and beautiful chapter of my life can begin ???? ‼️As I’m a muslim now I would like to ask you to not post and share any pictures of me (if you have ofc) anywhere for a public use where is seen my hair and/or body(arms, neck, legs).‼️ Thanks to those who supports me and stays with me no matter what! Alhamdulillah, wishing you all the best and God bless all of you❤️ #muslim #hijab #hijabigirl #converting #islam

A post shared by Rebeka Koha (@rebeka_koha) on

Atgādinām, ka 26. jūlijā Koha savā "Instagram" kontā publicēja ierakstu, kas vēsta, ka viņa ir pārgājusi islāmā. Sportiste šādam solim, visticamāk, par labu nosliecās, jo viņas līgavainis ir Katarā dzimušais diska metējs Moazs Muhameds Ibrahims.

Savukārt 5. augustā videokonferencē, kurā piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers, svarcelšanas treneri Eduards Andruškevičs un Viktors Šcerbatihs, kā arī Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) vadītājs Einars Fogelis, smagatlēte Rebeka Koha paziņoja par sportistes karjeras beigām.

"Šodien videokonferences laikā Koha paziņoja, ka noslēdz sportistes karjeru. Respektējot Rebekas izvēli un sakot paldies par ieguldīto darbu, vienojāmies, ka līdz 1. septembrim saņemsim rakstisku iesniegumu par izstāšanos no LOV un finansējuma apturēšanu," teica Fogelis.

Savu pirmo medaļu starptautiskās sacensībās Koha izcīnīja 2012. gadā, kad ieguva bronzu Eiropas čempionātā jauniešiem. Karjeras laikā viņa kronēta par Eiropas čempioni jauniešu un arī junioru konkurencē, bet pērn Bukarestē Koha jau otro gadu bija spēcīgākā Eiropas sportiste pieaugušo konkurencē svara kategorijā līdz 53 kilogramiem.

2016. gadā Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs sportiste palika uzreiz aiz goda pjedestāla, bet jau gadu vēlāk tika kronēta par Eiropas un arī pasaules čempioni junioru ieskaitē. 

Pasaules čempionātā pieaugušo konkurencē Koha karjeras laikā izcīnījusi divas bronzas godalgas.

Uz augšu
Back