Daneviča asi kritizē Florences "Instagram" reklāmas ierakstu

Nav noslēpums, ka daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki, tostarp aktieri, ir kļuvuši arī par influenceriem, kuri regulāri sociālajos tīklos dalās ar sadarbības reklāmām, saņemot par to atlīdzību. Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča vērsusi uzmanību uz kādas influenceres ierakstu, kas, izrādās, ir viņas teātra kolēģes Ievas Florences-Vīksnes publicēts. 

Daneviča vietnē "Twitter" vēsta: "Ok. Te ir temats, par kuru man nav skaidrs. Vai patiesi "Instagram" lietotājiem un sadarbību apmaksātājiem ir vienalga, ka "kārdinošie apraksti" izklausās pēc nejaušā secībā savirknētiem savstarpēji nesaistītiem vārdiem, ignorējot arī latviešu valodas lietojuma pamatprincipus?"

Aktrise pielikumā publiskojusi ekrānuzņēmumu, kurā dalījusies ar kāda influencera ierakstu "Instagram", kurā tiek reklamēts tehnoloģiju uzņēmums. 

Lai arī ieraksta autora vārds ir aizkrāsots, vērīgākie zina teikt, ka runa ir par Danevičas kolēģes Ievas Florences-Vīksnes ierakstu. 

Daneviča ierakstā norādījusi uz vairākām kļūdām.

Danevičas neizpratnei pievienojusies arī dziedātāja un radio balss Marta Grigale, piebilstot: "Diezgan traki."

Savukārt kāds cits vēsta: "Absolūti vienalga. Tāpat kā par tulkojumu kvalitāti mājas lapās, reklāmās, dokumentos utt."

Pati Florence-Vīksne nav atbildējusi kolēģei.

Jāpiebilst, ka arī pati Daneviča ir reklāmas seja vairākām sadarbībām. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ekosistēma manā ikdienā ieņem Huawei! Nekad nebūtu domājusi, ka tehnoloģija manā dzīvē ienesīs vairāk sapratnes. Ir tik viegli, kad ir vairākas ierīces no viena zīmola. Telefons, dators, pulkstenis un austiņas var savienot ar vienu pogu. Tas man atvieglo darbu ar epastiem, foto, video, plānojot grafikus, liekot plānus, sazvanotied u.c. Plus katrā no saviem gadžetiem ir kas tāds, kas noder arī brīvajam - atpūtas laikam - mūzika, elpošanas vingrinājumi un citi! Par Huawei Share jau stāstīju savos IG stāstos. Maģiskā poga, uz kuras novietojot savu telefonu, telefons iekļūst datorā un ar datoru var to vadīt. Photo by @cilvek_berns Shoot with #huaweip40pro @huaweilatvia #huaweimatebookxpro #BorderlessExperience #ad

A post shared by Ieva Florence - Vīksne (@ieva_florence) on

Uz augšu
Back