"Skaņdarbs" – jauna izrāde bez vārdiem Nacionālajā teātrī

TVNET
"Skaņdarbs" – jauna izrāde bez vārdiem Nacionālajā teātrī
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Skaņdarbs" (Zane Jančevska, Dace Bonāte, Indra Burkovska)
"Skaņdarbs" (Zane Jančevska, Dace Bonāte, Indra Burkovska) Foto: Kristaps Kalns

11. septembrī Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē pirmizrāde iestudējumam "Skaņdarbs", kuru režisore Ināra Slucka veltījusi trim aktrisēm-kolēģēm, informē Latvijas Nacionālā teātra mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Lolita Grāvīte.

Izrādes varones ir sievietes, par kurām neraksta “Ievas Stāsti”, kur nu vēl “Privātā Dzīve”. Par viņu domām un izjūtām neuzzina viņu draudzenes, jo viņas nemēdz izkratīt sirdi. Viņas drīzāk uzticēs savas sāpes spilvenam vai kafijas krūzei, bet no mājas ies laukā smaidošas un visu varošas. Un tomēr viņu dzīves ir tādas pašas kā visiem mums – ar vientulību, bailēm, sāpēm, vilšanos, prieku un mīlestību. Trīs sievietes un viena diena viņu dzīvē.

Lomās - Zane Jančevska, Dace Bonāte, Indra Burkovska.

"Skaņdarbs"
"Skaņdarbs" Foto: Kristaps Kalns

“Reizēm man vajag apstāties. Man nepieciešams klusums, lai ieskatītos sevī un redzētu otru cilvēku. Mani interesē atšķirība starp vārdos pateikto un noklusēto. Kurā brīdī mēs esam patiesāki? Vai klusējot mēs nepastāstām daudz vairāk? Vientulība arī ir klusums... Formulēt vārdos savas sajūtas, pārdomas man vienmēr sagādā grūtības. Pēc tam es atmiņā pārcilāju, ko un kā esmu atbildējusi. Liekas, ka viss, ko sarunāju vai uzrakstīju, tā arī nepiekļuva pie būtiskā. Būtu labāk klusējusi...” tā režisore Ināra Slucka.

Biļetes teātra mājas lapā www.teatris.lv un "Biļešu paradīzes" kasēs.

Audio: Klausies Nacionālo. 15. sērija - Artūrs Miksons, Ināra Slucka, Valters Sīlis, Arturs Krūzkops.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu