Roka trio "B Optimist" izdod albumu "Visur skan"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Gatis Levins

29. septembrī rokmūzikas trio "B Optimist" izdod trešo studijas albumu "Visur skan" un publicē video dziesmai "Kā lai pastāstu tev". 

Jaunajā pilnmetrāžas albumā iekļautas vienpadsmit oriģināldziesmas, kuras tapušas pēdējo triju gadu laikā. Šis ir trešais " albums grupas septiņu gadu ilgajā vēsturē. Trešais posms. Trešais sākums un trešais turpinājums.

Ceļš uz šo albumu sākās ar izmaiņām grupas sastāvā, kas deva jaunu enerģiju un virzienu. Tam sekoja 2019. gada koncertiem bagāta vasara, pēc kuras grupa devās studijā, lai jauno materiālu iemūžinātu. 41 minūti garais albums piepildīts ar gūtajām emocijām, kuras transformējās albuma dziesmās un ieraksta skanējumā. "Visur skan" – tas ir albums par visiem mums, kur reibinošas dzīves tiek uzzīmētas, tās savijas un uzliesmo.

Albums ierakstīts grupas studijā, miksēja un māsterēja Valters Levins, producēja "B Optimist". Mūzika un teksti: "B Optimist", albuma dizains: Inga Bitēna.

No 29. septembra albums pieejams populārākajās straumēšanas platformās, kā arī CD formātā ierobežotā daudzumā. Fiziskā CD komplektācijā ietilpst arī 16 lapu buklets ar lirikām un grupas foto. Albumu var iegūt savā īpašumā, sazinoties ar grupu caur mājaslapu boptimist.lv vai sociālajiem tīkliem, kā arī grupas koncertos.

Foto: publicitātes

Atzīmējot albuma iznākšanu, dziesmai "Kā lai pastāstu tev" nofilmēts arī video, kurā trio izpilda dziesmu dzīvajā sesijā, radot koncertam līdzīgu sajūtu un enerģiju. 

Noklausies albumu.

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Jānis Žilde. 

Foto: #SIF_MAF2020
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu