"Lepna sevi saukt par Ibrahima kundzi!" Rebeka Koha oficiāli apprecējusies

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 15

Bijusī svarcēlāja Rebeka Koha 9. oktobrī mijusi gredzenus ar savu mīļoto vīrieti Moazu Muhamedu Ibrahimu, liecina viņas ieraksts sociālajos tīklos.

Koha publiskoja kadrus no ceremonijas, kā arī vēstījumu mīļotajam.

"Ar ko man vajadzētu sākt... Mēs esam precējušies! Godīgi sakot, es vēlētos pateikt tik daudz, jo kaut kas tāds nenotiek katru dienu dienu vai pat nenotiek nekad. Es esmu tik pateicīga par to, kur Allāhs mani ir atvedis. Cik viņš ir pārsteidzošs un cik liels ir viņa plāns. 

Mēs ieraudzījām. Mēs iepazināmies. Mēs sajutām. Mēs palikām. 

Mans apbrīnojamais un brīnišķīgais VĪRS - es patiešām tevi mīlu! Paldies, ka esi kopā ar mani manā dzīves ceļojumā. Mūsu kopīgā dzīve būs gara un piedzīvojumu pilna. Lepna sevi saukt par Ibrahima kundzi! Es vienmēr esmu gribējusi justies mīlēta, lai man ir cilvēks, kurš rūpējas par mani, kurš mani atbalsta visā un ir 101% lojāls! Bet ne tikai to, es visu iepriekšminēto gribēju arī dot, tāpēc man tagad ir cilvēks, kurš man to sniedz un kuram es varu to visu sniegt. Tas ir tik nenovērtējami un vērtīgi. 

Jā, mūsu ģimenes diemžēl nevarēja būt kāzās, bet svinības būs!" par priecīgo notikumu pavēstīja Koha.

Ierakstam viņa pievienoja divus foto no kāzām. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rebeka Salsabil Ibrahim (@rebeka_koha) on

Atgādinām, ka 26. jūlijā Koha paziņoja, ka ir pārgājusi islāmā. Savukārt 5. augustā viņa paziņoja par sportistes karjeras beigām.

Attiecības ar Katarā dzimušo diska metēju Moazu Muhamedu Ibrahimu viņa sāka pērnā gada nogalē, būdami katrs savā pasaules malā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 15

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu