Markus Rivas un Samantas Tīnas hitam tapis stilīgs videoklips

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4

Oktobra izskaņā pirmatskaņojumu piedzīvoja pirmais Markus Rivas un Samantas Tīnas duets ar nosaukumu "Man nesanāk". Nu skatītāju un klausītāju vērtējumam tiek nodots arī dziesmas video.

Iniciatīva un video stāsta ideja pieder pašam Markum, savukārt klipa māksliniecisko noformējumu viņš uzticējis režisoram Pāvelam Trebuhinam, ar ko sadarbojas jau ilgus gadus. Par zvaigžņu grimu parūpējusies Samantas iecienītā grima māksliniece Jana Kozlova, un filmēšana notikusi fon Trompovska kvartālā.

Video redzami arī vairāki ekskluzīvi tērpi, kurus izveidojis dizainers no Latvijas Fjodors Podgornijs, un to iecienījušas tādas slavenības kā Lady Gaga, Madonna, Rita Ora, Blackpink u.c.

"Sastrādāties ar Samantu ir viegli un patīkami – esmu ļoti priecīgs, ka viņa uzticējās manām idejām un ļāvās video parādīties arī sev varbūt mazliet neierastākā ampluā,” stāsta Markus. "Būt ar viņu kadrā ir vienkārši kaifs – kameras Samantu mīl, un ikkatru klipa sekundi caurstāvo viņas šarms un enerģija," piebilst viņš.

“Lai gan sākotnēji man kā cilvēkam, kurš pieradis vadību ņemt savās rokās, bija mazliet neierasti pilnībā ļauties Markus idejām, uzticēties viņa izvēlētajiem stilistiem un filmēšanas komandai, es tomēr paļāvos un esmu sajūsmināta par rezultātu – stilistu darbs un izvēlētie tērpi bija izcili, esmu iepazinusi jaunus dizainerus, ar ko sadarbošos arī turpmāk, komanda bija ārkārtīgi profesionāla, un esmu ļoti apmierināta ar šo sadarbību un padarīto darbu,” piemetina Samanta.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu