Mārtiņa Ķibilda sieva gadu pēc vīra nāves saņēmusi ziņu no Amsterdamas policijas

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Ilze Grase-Ķibilde
Ilze Grase-Ķibilde Foto: LETA

26. oktobrī apritēja gads, kopš mūžībā devās televīzijas personība un žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Viņa sieva izdevumam "Ieva" atklāja, ka vīra nāves gadadienā saņēma e-pastu no kādas policistes.

Ilze Grase-Ķibilde dalījās aizkustinājumā un "sirreālajā" stāstā par līdzcilvēkiem no Amsterdamas, kas pat gadu pēc notikuma viņu nav aizmirsuši.

"26. oktobrī, traģēdijas dienā, es pamodos, un bija atnācis e-pasts no policistes, kura pirms gada Amsterdamas policijā mani turēja, mierināja un deva padzerties ūdeni.

Viņa bija atrakstījusi: "Mīļā Ilze, es ceru, ka tev viss labi! Lūdzu, pasveicini savu labāko draudzeni. Kā iet taviem bērniem, un kā jūs jūtaties? Mēs par jums bieži iedomājamies."

Nopietni? Amsterdamā, kur notiek tik daudz trakumu? Viņa atceras mani un šo datumu un pulksten 4.18 no rīta ir izdomājusi uzrakstīt. Sarakstei bija pievienojusi arī puisi, kurš sēdēja man blakus viesnīcā, istabā, kur mēs pēdējo reizi bijām abi ar Mārtiņu kopā. Un šie cilvēki grib ar mani sazināties gadu vēlāk! Tik sirreāli," norādīja Ķibilda sieva.

Pilnu interviju lasiet žurnālā "Ieva"!

Atgādinām, ka pērnā gada 26. oktobrī 46 gadu vecumā pēkšņi mūžībā devās televīzijas personība un žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Pēcāk Mārtiņa ģimene sociālajos tīklos paziņoja oficiālo nāves cēloni: "Autopsijas rezultāts ir īss un nepielūdzams: akūta koronārā sirds slimība. Mārtiņa sirds pārstāja pukstēt miegā Amsterdamas viesnīcā."

Ķibilds Latvijas Televīzijā veidojis un vadījis tādus raidījumus kā "Atslēgas", "Adreses" un "Kultūrdeva". Agrāk viņš bijis arī raidījuma "Gribi būt miljonārs?" vadītājs. Ķibilds bijis arī Latvijas Arhitektu savienības valdes priekšsēdētājs.

Foto: atvadīšanās no Mārtiņa Ķibilda

Atvadīšanās no Ķibilda notika Torņakalna baznīcā, Rīgā. Dienu iepriekš tika publicēta raidījuma "Adreses" sērija, kurā vēl filmējies Ķibilds, - tā bija palikusi nepabeigta, taču, pateicoties viņa vecākajiem dēliem Gustavam un Brunim, nonāca TV ekrānos.

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu