Viņa - skolniece, viņš - jau pieredzējis režisors. Elzas un Andra Gauju iepazīšanās stāsts

Sejas.lv
Viņa - skolniece, viņš - jau pieredzējis režisors. Elzas un Andra Gauju iepazīšanās stāsts
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Aktrise Elza Gauja, viesojoties STV Pirmā! sarunu šovā "Kad viņas satiekas", pastāstīja par iepazīšanos ar vīru, režisoru Andri Gauju un to, vai 15 gadu vecuma starpība ir šķērslis abu attiecībām. 

Elzai un viņas vīram ir 15 gadu starpība, taču to viņi absolūti nemana. “Kad iepazināmies, man bija 19 gadi, tagad man ir 27. Ja tad man liekās drusciņ lielāka tā starpība, tad tagad es to vispār vairs nejūtu. Izņemot, kad viņš sāk stāstīt par kaut kādiem deviņdesmitajiem gadiem, kurus es neatceros,” smejoties saka Elza.

Tāpat šova vadītājas interesējās, kāds ir Elzas un Andra iepazīšanās stāsts – izrādās, abi saskatījušies slimnīcā, kur tolaik ārstējies Andris. Mācoties 12. klasē, Elza strādājusi pie zinātniski pētnieciskā darba par filmu veidošanu un, no paziņām dzirdot, ka režisors Andris Gauja esot atsaucīgs intervijām, nolēmusi par šo tēmu runāt tieši ar viņu. Šis lēmums gan vēlāk izrādījies pavisam liktenīgs un “rezultējies” arī laulībā.

“Man kaut kas jau notika tajā brīdī. Es domāju, ka gan jau viņam arī, jo pēc tam viņš uzaicināja mani uz lomu “Izlaiduma gadā”," - par satikšanās brīdi saka Elza.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu