Ēķa "Svingeru" Krievijas versijā filmēsies arī aktieris Nagijevs

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Ēķa "Svingeru" Krievijas versijā filmēsies arī aktieris Nagijevs
Ēķa "Svingeru" Krievijas versijā filmēsies arī aktieris Nagijevs Foto: Andrejs Ekis

Pagājušajā nedēļā sākts darbs pie režisora Andreja Ēķa spēlfilmas "Svingeri" Krievijas versijas, kurā vienu no galvenajām lomām atveidos populārais kaimiņvalsts aktieris Dmitrijs Nagijevs.

Kā informēja filmas producents Kristians Alhimionoks, līdzās Nagijevam lomās iejutīsies aktrises Irina Pegova, Olesja Sudzilovskaja, Natālija Rudova un aktieris Iļja Noskovs.

Pēc filmas producenta paustā, Krievija būs sestā valsts, kurā tiek veidota Latvijā ražotās spēlfilmas versija, pievienojoties Igaunijai, Ukrainai, Norvēģijai, Polijai un Latvijai.

Šī gada februārī uz kinoekrāniem nonāca "Svingeri" Polijas versija, kuru divu nedēļu laikā apmeklēja vairāk nekā 400 000 skatītāji, tobrīd padarot kinolenti par skatītāko filmu Polijas kinoteātros, pauda Alhimionoks.

Pēc filmas veidotāju klāstītā, "Svingeri" ir komēdija par attiecību veidošanu, pārpratumiem un kaisli. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta, vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona. Filma pirmizrādi piedzīvoja 2016. gadā un to Latvijā noskatījušies vairāk nekā 110 000 skatītāju. Oriģinālscenārija autori ir Ēķis un dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce.

Foto: Ieskats ukraiņu filmas "Svingeri" kadros.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu