Kašers par "Didrihsones skandālu": "Homofobija nav atšķirīgs viedoklis"

FOTO: Ekrānuzņēmums no video/ Instagram/ butterfly

Influencere Elīna Didrihsone, kura izraisīja ažiotāžu, izsakoties par homoseksuālu attiecību tēmu, saņēma nosodījumu no multimākslinieka Kašera, kurš nu izdevumam "Privātā Dzīve" paskaidroja savu nostāju šai jautājumā. 

Atgādinām, ka uz kāda sekotāja jautājumu, kāda ir Didrihsones attieksme pret homoseksuāliem cilvēkiem, influencere atbildēja: "Šī tēma priekš manis ir kategoriski nepieņemama. Es viņu nesaprotu, es viņu nekad nesapratīšu, un es viņu nekad neatbalstīšu. Esmu kategoriski pret - tā Dievs nav radījis mūs. Sievietei ir jābūt ar vīrieti un vīrietim - ar sievieti."

Didrihsones teiktais saniknoja ne vienu vien cilvēku, arī Kašeram daloties ar vairākiem video, kuros viņš neslēpa skarbo viedokli. 

Tagad Kašers žurnālam "Privātā Dzīve" paskaidroja, ka nevienā mirklī nav vēlējies iznīcināt Didrihsones biznesu, skaidrojot, ka "homofobija nav atšķirīgs viedoklis, bet gan konkrētas grupas diskriminācija".

"Man ik dienas raksta homoseksuāli jaunieši un ģimenes, kurās tādi ir. Viņi saskata manī viedokļa līderi, tādēļ nevarēju klusēt.

Jā, savu viedokli paudu impulsīvi, varbūt vajadzēja smalkjūtīgāk. Taču daudziem tīņiem nav izveidojies savs spēcīgais viedoklis, un viņi ieklausās tajā, ko saka Elīna.

Un tad sākas problēmas, jo Elīnai jau pēc tam neviens nestāsta, ka grib pārgriezt sev vēnas. Šie cilvēki nāk pie manis," norādīja Kašers.

Didrihsone iepriekš atzina, ka ir sazinājusies ar multimākslinieku un atvainojusies par saviem vārdiem.

Uz augšu
Back