Lindas Mūrnieces trešais vīrs sniedz savu versiju par abu šķiršanos

Uzņēmēja Linda Mūrniece, kura pērnā gada novembrī trešo reizi iestūrēja laulības ostā, apprecoties ar liepājnieku Agri Freibergu, nesen apstiprināja, ka abi izšķīrušies. Nu laulības izjukšanas iemeslu izdevumam "Kas Jauns?" komentējis Freibergs.

Freibergs norādīja, ka nav vēlējies attiecības uz pāris mēnešiem, tomēr tā nu dzīve izvērtusies. 

"Manuprāt, viens no būtiskākajiem faktoriem, kas traucēja attiecībām, bija attālums. Es Liepājas pusē, bet Linda – Rīgā, vairāku simtu kilometru attālumā. Šādā vecumā kardināli mainīt dzīvesvietu ne visi var. Tas arī noteikti bija viens no šķiršanās iemesliem.

Attālums attiecības izjauc un bojā, ja kāds nav kardināli gatavs mainīt savu dzīvi.

Kad bijām precēti, mēs braucām viens pie otra ciemos. Mums kopīgu māju nebija. Katram bija sava vide, savi tarakāni. Un otra tarakānus ir grūti pieņemt. Man bija grūti, un, domāju, arī Lindai bija grūti. Katram sava sadzīve, katram savi paradumi…" izdevumam skaidroja Agris.

Atgādinām, ka intervijā TVNET Grupas tiešsaistes žurnālam "Klik" pēdējo laulību Mūrniece salīdzināja ar kādu “Twitter” ierakstu: "Dažus cilvēkus, kas ienākuši manā dzīvē, nosaukšu par ļoti mulsinošām situācijām."

Šādam salīdzinājumam intervijā piekrita arī Freibergs. "Pat draugi smējās, ka man tā… Apprecos, un pēc pāris mēnešiem jau brīvs."

Uz augšu
Back